Po premierze PlayStation Vita w Polsce

27-02-2012, 22:46

Sony 22 lutego wprowadziło na nasz rynek PlayStation Vita, przenośną konsolę do gier. Z tej okazji w Sony Store w C. H Arkadia odbyła się uroczysta Nocna Premiera połączona z pierwszą sprzedażą, która rozpoczęła się wraz z wybiciem północy. Pierwsi nabywcy PS Vita w Polsce otrzymali bezpłatne karty pamięci 4 GB.

Z okazji wejścia na rynek nowego systemu w nocy z 21 na 22 lutego Sony Computer Entertainment Polska zorganizowało Nocną Premierę PlayStation Vita, która odbyła się w Sony Store w C.H. Arkadia.

Premiera PS Vita w Polsce
fot. Sony - Premiera PS Vita w Polsce
W trakcie wydarzenia odbyła się oficjalna prezentacja najnowszej konsoli PlayStation Vita, głos zabrał także Dyrektor Generalny Sony Computer Entertainment Polska - Marcin Ziobrowski. Zaprezentowano również pierwszą polską grę na PS Vita - A-MEN z krakowskiego studia deweloperskiego Bloober Team.

Czytaj też: Nie zobaczymy PlayStation 4 na E3

W trakcie eventu jego goście mieli okazję testowania na konsoli PS Vita wszystkich sześciu tytułów, które weszły do sprzedaży w dniu premiery systemu, czyli Reality Fighters, Uncharted: Złota Otchłań, WipEout 2048, ModNatiobn Racers, Little Deviants: Małe Rozrabiaki, Everybody’s Golf oraz pozostałych tytułów dostępnych w PlayStation Store.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia był pojedynek ambasadorów PS Vita. Olivier Janiak i Marcin Prokop stoczyli wirtualną walkę na ringu w Reality Fighters, grze wykorzystującej tzw. rzeczywistość rozszerzoną. Ostatecznie zwycięzca został Olivier Janiak.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy