Plus: Oswajacz Internetowy także w mix

08-09-2011, 08:44

Od piątku oferta pozwalająca na obniżenie oraz kontrolę kosztów korzystania z internetu będzie dostępna także dla użytkowników Plusa Mix.

Sonda
Korzystasz z internetu w telefonie?
  • tak
  • nie
  • nie mam takiej możliwości technicznej
wyniki  komentarze

Nie tak dawno Plus zaprezentował ofertę Oswajacza Internetowego dla klientów korzystających z abonamentu. Z podobnej usługi będą mogli skorzystać kolejni użytkownicy.

Klienci będą mogli skorzystać z Oferty Smartfonowej z dedykowanymi pakietami internetowymi lub Oferty Standardowej, w ramach której dodatkowo będą mogli aktywować pakiety Non Stop. Oferta Smartfonowa została przygotowana dla osób, które chcą być stale online. Oferta zawiera pakiety internetowe, które w trakcie kontraktu są automatycznie uruchamiane po każdym doładowaniu wymaganą kwotą minimalną: 40 zł to 300 MB, 50 i 60 zł to 0,5 GB, a 80 i 100 zł uruchomi pakiet internetowy wielkości 1 GB. Po zasileniu konta pobierana jest opłata aktywacyjna – 10 zł.

Klient może sprawdzić wykorzystanie pakietów internetowych kodem *121#, dodatkowo zostanie poinformowany SMS-em o wyczerpaniu limitu MB. By móc dalej korzystać z pakietu internetowego, należy zasilić konto kwotą minimalną (i automatycznie otrzymać kolejny pakiet), lub aktywować jeden z pakietów dodatkowych: Pakiet internetowy 25 MB za 5 zł lub Pakiet internetowy 125 MB za 6 zł.

>> Czytaj też: Nowa oferta mobilnego internetu w Orange Free

Pakiety internetowe w Plus Mix
fot. - Pakiety internetowe w Plus Mix
Klienci Plusa Mix korzystający z Oferty Standardowej mają dostęp do pakietów internetowych Non Stop, w których po przekroczeniu określonego limitu danych spada prędkość transmisji, ale można dalej  korzystać z internetu bez dodatkowych opłat.

Niezależnie od wybranej opcji obniżającej koszty internetu w taryfie MixV klienci otrzymują również niższe stawki za połączenia i SMS-y, w tym możliwość aktywacji usługi ze stawką 0,39 zł za całą rozmowę w Plusie bez względu na jej długość.

Więcej na: www.plus.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy