Plus oferuje nielimitowany internet w telefonie

25-05-2011, 11:15

Od środy Plus wprowadza nowe pakiety internetowe oparte na nielimitowanym ilością danych dostępie do internetu w telefonie. Oferta została przygotowana dla abonentów Plusa na Kartę oraz Plus Mix.

W przypadku Pakietów Non Stop Polkomtel S.A. zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji po przekroczeniu określonej ilości danych. Oznacza to, że za dodatkową transmisję na terenie Polski nie będą pobierane opłaty, a zostanie zmniejszona prędkość przesyłania danych do 32 kb/s.

Oferta Plusa z nielimitowanym dostępem do internetu w telefonie
fot. - Oferta Plusa z nielimitowanym dostępem do internetu w telefonie
Pakiety są cykliczne i odnawiają się co 31 dni, a użytkownicy chcący przywrócić pełną prędkość mogą to zrobić, wyłączając pakiet i aktywując go ponownie. Pakiety można włączyć na dwa sposoby: wpisując kod aktywacyjny (patrz tabelka) lub przez serwis Plus.pl.

>> Czytaj też: All Inclusive w Play: "nieograniczony" internet - poznaj szczegóły

Sonda
Korzystasz z internetu w telefonie?
  • tak
  • nie
  • nie mam takiej możliwości technicznej
wyniki  komentarze

Dla abonentów, którzy rzadziej korzystają z internetu w telefonie, w ofercie pakietów internetowych pozostaje także dotychczasowy, klasyczny pakiet o wielkości 25 MB za 5 zł (a dla klientów Plus Mix - także pakiet 125 MB za 6 zł). Po wykorzystaniu ilości danych w tych pakietach opłaty za dalszą transmisję są pobierane zgodnie z posiadaną przez abonenta taryfą.

Z przedstawionej oferty pakietów internetowych mogą skorzystać posiadacze Plusa na Kartę, taryfy: Simplus, Twój Profil i 36i6 oraz Plus Mix, taryfy: Mix4, Mix4 duo, Mix4 duo dla Abonentów oraz MixV. Posiadaną taryfę można sprawdzić, wpisując kod *147# i naciskając przycisk zadzwoń. Pozostałe pakiety internetowe dostępne wcześniej w ofercie zostają zamknięte.

Więcej informacji o ofercie na stronach www.plus.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy