Platnosci.pl od września jako PayU

26-08-2011, 12:22

Po wakacjach system Platnosci.pl będzie funkcjonował pod nazwą PayU. Kupujący będą nadal korzystać z bezpiecznych i wygodnych metod płacenia za zakupy w internecie, a dzięki zmianie marki także z nowych usług, które PayU planuje wprowadzić jeszcze w tym roku.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Zmiana nazwy z Platnosci.pl na PayU to wynik trwającego od czerwca procesu rebrandingu i jeden z elementów realizowanej, dla całej Grupy PayU, strategii wizerunkowej.

- Naszym celem jest stworzenie silnej międzynarodowej marki. Chcemy, aby wszystkie podmioty w naszej grupie zajmujące się płatnościami internetowymi, działały na całym świecie pod jednym szyldem – mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU.

Przekształcenie Platnosci.pl w PayU ma się odbyć płynnie. Sklepy internetowe i ich klienci nie odczują bezpośrednio zmian. Nowe funkcje zostaną natomiast wprowadzone w kolejnych miesiącach, już pod nazwą PayU.

- Będą to usługi, których żaden polski operator płatności internetowych w tej chwili nie oferuje – zapewnia Marcin Jabłoński.

>>> Czytaj: Jedna płatność za zakupy od kilku sprzedawców w AllegroSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.