Place zabaw metalowe – producent, którego powinieneś znać

06-08-2018, 17:55

Nic tak nie pobudza dziecięcych zmysłów jak zabawa na świeżym powietrzu. Wspinaczka po drabinkach, tory przeszkód, akrobacje w powietrzu i godziny spędzone w piaskownicy – te wszystkie aktywności korzystnie wpływają na zdrowie i sprawność fizyczną, ale również kształtują ciekawość świata, wyobraźnię i pewność siebie.

Nic tak nie pobudza dziecięcych zmysłów jak zabawa na świeżym powietrzu. Wspinaczka po drabinkach, tory przeszkód, akrobacje w powietrzu i godziny spędzone w piaskownicy – te wszystkie aktywności korzystnie wpływają na zdrowie i sprawność fizyczną, ale również kształtują ciekawość świata, wyobraźnię i pewność siebie. Plac zabaw to również idealne miejsce na zawieranie przyjaźni i uczenie się zachowań społecznych. Jak zapewnić maluchowi frajdę, jednocześnie dbając o jego bezpieczeństwo? Poznaj bogatą ofertę firmy Play Park – lidera na rynku producentów placów zabaw.

mat partnera


Place zabaw producenta Play Park – wymarzone miejsce do zabawy

Jak zachęcić dzieci do aktywności fizycznej? Kolorowy, bogaty w nowoczesny sprzęt do zabawy plac zabaw wzbudzi zainteresowanie każdego malucha. Czasy, w których miejsce do zabawy składało się z rozlatującej się huśtawki i niewielkiej zjeżdżalni, dawno się skończyły. Obecnie na rynku dostępne są urządzenia, które wzbudzą zachwyt nie tylko najmłodszych, ale i ich rodziców. Producentów metalowych placów zabaw Play Park w swojej ofercie ma między innymi zestawy wspinaczkowe, trampoliny, mini park linowy czy zabawki muzyczne. Jeśli chodzi o plac zabaw producent zadbał o to, by było to miejsce inspirujące, pobudzające zmysły, zachęcające do odkrywania świata. Tętniące kolorami, obfitujące w drabinki, mostki i zjeżdżalnie zestawy to gwarancja wielkiej frajdy.


Play Park: place zabaw producent

Play Park to producent, którego powinien poznać każdy, kto szuka placu zabaw na miarę XXI wieku. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń i zabawek do użytku zewnętrznego. W jej ofercie znajdują się place zabaw metalowe dla dzieci w różnym wieku: od przedszkolaków, które uwielbiają zabawy interaktywne, huśtawki i karuzele, po nastolatków, którym marzą się wspinaczka albo tor przeszkód. Oferowane urządzenia to między innymi: bujaki, huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice, równoważnie czy trampoliny. Wśród gotowych zestawów znalazły się place zabaw metalowe w kształcie pirackiego statku lub wieży obserwacyjnej, plac zabaw imitujący las, park linowy, zestaw do wspinaczki czy tory przeszkód. Play Park plac zabaw producent zadbał również o maluchy o specjalnych potrzebach – w jego ofercie znalazły się nowoczesne i bezpieczne place zabaw dla dzieci niepełnosprawnych: huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie, a nawet większe konstrukcje integracyjne. Cechą wyróżniającą place metalowe Play Park jest wyjątkowa dbałość nie tylko o kwestie techniczne, ale również o estetykę. Proponowane urządzenia mają pobudzające wyobraźnię kształty i kolory, a dzięki zastosowaniu rozwiązań interaktywnych (różne faktury, barwy, a nawet elementy dźwiękowe) przyspieszają nie tylko rozwój fizyczny, ale również umysłowy i emocjonalny.


Dlaczego place zabaw metalowe?

Dlaczego warto wybrać place zabaw metalowe? Wśród wielu materiałów konstrukcyjnych to właśnie stal wygrywa, jeśli chodzi o trwałość i łatwość w utrzymaniu. Place zabaw metalowe łączą wiele zalet: są mocne, stabilne, a przy tym nie wymagają tak częstych renowacji jak te drewniane. Metal może być wyginany pod różnym kontem, dzięki czemu możliwe jest zaprojektowanie różnorodnych, ciekawych dla dziecka urządzeń. Plac zabaw producenta Play Park jest praktycznie niezniszczalny: na jego trwałość nie mają wpływu warunki atmosferyczne ani dewastacje. Również ciekawskie maluchy, które lubią testować właściwości różnych materiałów, np. uderzając w nie, nie będą zagrożeniem dla stabilnej konstrukcji. Utrzymanie, jeśli chodzi o place zabaw metalowe, jest wyjątkowo tanie: nie trzeba ich ani czyścić, ani wymieniać elementów konstrukcyjnych jak w przypadku placów drewnianych. To rozwiązanie, które jest praktyczne z punktu widzenia dorosłego, ale i dziecka: mocna konstrukcja nie chwieje się ani nie stwarza ryzyka upadku. Co więcej plac zabaw producenta Play Park został odpowiednio zabezpieczony pod kątem najmłodszych: w produkcji zastosowano antypoślizgowe tworzywo oraz miękkie osłony na uchwyty czy schodki. Place zabaw metalowe od Play Park to bezpieczne miejsce, w którym dziecko może czuć się w pełni sobą, oddając się spontanicznej zabawie.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: