Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Pisuary elektroniczne - co sprawia, że cieszą się coraz większą popularnością w miejscach publicznych?

21-01-2022, 08:16

Utrzymanie toalet publicznych w czystości dla wielu właścicieli przedsiębiorstw okazuje się dużym wyzwaniem — szczególnie wtedy, gdy znajdują się one w większych sklepach, firmach lub restauracjach i każdego dnia korzysta z nich dużo osób. Z tego powodu w ostatnich latach producenci toalet oraz pisuarów coraz częściej skupiają się na zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, które wpłynęłyby na większą higienę łazienek, poprawiając przy tym ich wygląd oraz estetykę. Dużym zainteresowaniem cieszą się między innymi propozycje pisuarów elektronicznych, które zapewniają bezdotykowe spłukiwanie i tym samym pomagają zadbać o utrzymanie toalet w czystości. Warto dowiedzieć się, jak działają tego typu pisuary i zdecydować, czy sprawdzą się również w naszym przedsiębiorstwie.

Na czym polega działanie pisuarów elektronicznych?

Mimo że tradycyjne pisuary od lat są wykorzystywane w wielu toaletach publicznych i zapewniają korzystającym z nich osobom większy komfort oraz higienę, nie pomagają w pełni poczuć się im w pełni bezpiecznie, z uwagi na konieczność ręcznego spłukiwania poprzez dotyk urządzeń, z których korzysta bardzo wiele osób. Dlatego też w ostatnim czasie przedsiębiorcy  decydują się na inwestycje w rozwiązania bezdotykowe pomagające wyeliminować większości zarazków oraz nieczystości. Stwarzają przez to nowoczesne i funkcjonalne wnętrza sanitarne pozytywnie wpływając na wizerunek firmy. Pisuary elektroniczne wyróżniają się automatycznym spłukiwaniem po każdorazowym skorzystaniu z urządzenia, bez konieczności ręcznego uruchamiania żadnych dodatkowych przycisków. Warto przy tym wspomnieć, że odpowiednio dobrane pisuary elektroniczne minimalizują również nieprzyjemne zapachy w wyniku posiadania funkcji automatycznego spłukiwania odświeżającego po 6 godzinach lub po 24h bezczynności (w zależności od modelu), sprawiając, że wnętrze toalety cały czas prezentuje się niezwykle estetycznie. Marka Roca proponuje między innymi innowacyjny pisuar bezdotykowy Euret z wbudowanym już automatycznym elektrozaworem.

Pisuary elektroniczne — co sprawia, że cieszą się coraz większą popularnością w miejscach publicznych?

Inną ciekawą propozycją są pisuary z kolekcji Chic z zaworem radarowym, które wyróżniają się minimalistycznym designem, bez żadnych widocznych elementów elektroniki. Wyglądają zupełnie jak zwykłe pisuary. Innym uniwersalnym rozwiązaniem jest zastosowanie zaworu elektronicznego Sentronic, który można połączyć z każdym pisuarem posiadającym ukryty dopływ wody z tyłu.  

Pisuary elektroniczne — co sprawia, że cieszą się coraz większą popularnością w miejscach publicznych?

Niewątpliwą zaletą elektronicznych rozwiązań pisuarowych Roca jest przemyślany design. Ich nowoczesne kształty, które bardzo dobrze wpasowują się w wystrój łazienek. Dzięki nowoczesnej formie zapewniają łatwe czyszczenie pisuarów oraz minimalizują ilość gromadzących się bakterii. Marka Roca proponuje przedsiębiorcom pisuary elektroniczne korzystające z różnych źródeł zasilania (z sieciowego lub na baterie), co znacznie ułatwia ich montaż. 

Pisuary elektroniczne — kiedy stają się lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne modele?

Odpowiednio dobrane pisuary elektroniczne będą godną uwagi propozycją dla przedsiębiorców, którym zależy na łatwym utrzymaniu czystości w toaletach publicznych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że tego typu inwestycją poprawia wizerunek firmy, sklepu czy restauracji.  Dzieje się tak, ponieważ toalety publiczne, zapewniające swoim klientom komfortowe i higieniczne warunki, wpływają na pozytywne opinie o podmiotach gospodarczych.

Ostatnie artykuły:
Tematy pokrewne:  

tag pisuar elektronicznytag nolstag AWPtag Amin12
porównywarka ubezpieczeń OC
« Maj 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031