Personalizowane krówki na wesele: radzimy, na co zwrócić uwagę przy zamawianiu

29-12-2021, 07:59

Personalizowane krówki na ślub mogą zamawiać nie tylko młodzi, którzy będą chcieli obdarować nimi rodzinę i bliskich. Na taki upominek z pewnością zdecydują się także goście weselni, którzy zechcą w ten pomysłowy sposób zaskoczyć młodą parę. Warto wybrać sprawdzone cukierki ślubne, których smak pozostanie niezapomniany przez następne dni, a może i tygodnie. Na co zwrócić więc uwagę przy zamawianiu krówek weselnych?

Gdzie kupować najlepsze krówki na wesele?

W internecie znajdziemy wiele ofert krówek, które można zapakować w papierek lub folię i obdarować nimi gości weselnych, ale takie rozwiązanie wydaje się mało kreatywne. Warto szukać sprawdzonych marek, sklepów takich jak Cukrówki.pl, które oferują nie tylko najwyższą jakość, ale także pozwalają na personalizację opakowań, w które owinięte zostaną smakołyki. Jeśli decydujemy się na zamówienie produktów ze sklepu online, musimy zwrócić uwagę na kilka rzeczy podczas zakupów. 

Krówki na prezent dla gości weselnych ‒ co warto wiedzieć

krówki na wesele

W pierwszej kolejności warto sprawdzić, jaki jest skład wybranych przez nas krówek i jakie smaki są dostępne. Oczywiście klasyka to krówki mleczne ciągnącym się bajecznie z nadzieniem i kruchymi brzegami, które aż prosi się o to, by zatopić w nich zęby. Jednak dobrze jest wiedzieć, że krówki wraz z czasem ewoluowały.

Obecnie możemy kupić na wesele krówki personalizowane o różnych smakach. Chcemy, aby były one cytrynowe? Nie ma problemu! A może ktoś z zaproszonych gości uwielbia solony karmel i najchętniej sięgałby po takie pyszności? To także nie jest problem, dajcie się uwieść nietypowym smakom. Trzeba pamiętać, że zawsze można zamówić kilka rodzajów tych słodkości i zrobić z nich miks weselny.

Krówki personalizowane na wesele ‒ czas realizacji

Dobrze jest pomyśleć o zamówieniu personalizowanych krówek weselnych z odpowiednim wyprzedzeniem i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Teoretycznie zamówienia realizowane są średnio w ciągu siedmiu dni, ale niektóre zestawy wymagają dodatkowej pracy, w wyniku czego czas przygotowania personalizowanych smakołyków może wydłużyć się nawet do dwóch tygodni. Dlatego pamiętajcie, że jeśli chcecie dodać na krówkach podziękowania dla gości, pomyślcie o zamówieniu zestawów odpowiednio wcześnie.

Odpowiednie opakowanie na krówki weselne

Kolejna sprawa to rodzaj opakowania. Wiecie już, że możemy stworzyć personalizowane opakowania, w które zostaną zawinięte nasze smakołyki, ale to nie wszystko. Najlepsze firmy działające na rynku personalizują też pudełka, puszki, a nawet słoiczki, w których możemy dawać zestawy krówek.

Personalizowane krówki na wesele

Każde może mieć indywidualny nadruk, napis, hasło. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wszyscy goście dostali imienną puszkę wypełnioną podziękowaniami w postaci mlecznych czy też karmelowych krówek ciągutek.

A może krówki weselne dla młodej pary?

Nie zapominajmy, że słodki prezent może zostać kupiony także z myślą o młodej parze. Może warto zamówić duży worek krówek, który zostanie przekazany państwu młodym zamiast bukietu kwiatów? Zastanówmy się, czy personalizowana słodka bombonierka wypełniona krówkami nie jest lepszym pomysłem niż kwiaty, o których szybko się zapomina. Co więcej, po krówkę młodzi mogą sięgnąć także kilka tygodni po ślubie. Oczywiście, jeśli do tego czasu jeszcze jakieś zostaną. Na pewno jest to świetny pomysł na niecodzienny podarek, który wywoła na twarzy osoby obdarowanej wielki uśmiech.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
fot. Ciscofot. Evolution

Tematy pokrewne:  

tag nolstag krówki na weseletag Amin12tag ALH

RSS  pit 37
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.