PayPal: błyskawiczne doładowania konta online

30-09-2010, 13:56

PayPal wprowadza usługę szybkich doładowań z rachunków bankowych. Rozwiązanie powstało z myślą o osobach, które obawiają się o bezpieczeństwo swoich danych w czasie zakupów w internecie. Do zasilenia konta PayPal nie trzeba posiadać karty debetowej ani kredytowej, wystarczy rachunek w banku.

Dzięki funkcji szybkiego doładowania kupujący może zasilić saldo swojego konta PayPal z własnego rachunku bankowego dokładnie taką kwotą, jaka jest mu potrzebna do zrobienia zakupów. Usługa dostępna jest pod adresem www.paypal-doladowania.pl.

- Polacy obawiają się o bezpieczeństwo swoich danych finansowych podczas zakupów online - mówi Przemek Pluta, dyrektor polskiego oddziału firmy PayPal. - Tylko niecała 1/4 Polaków nie ma obaw przed podawaniem swoich danych finansowych w czasie finalizowania transakcji w internecie. Reszta zdecydowanie wolałaby tego nie robić. PayPal daje pewność, że dane nie wyciekną. Po prostu w ogóle nie trzeba ich wprowadzać w internetowym formularzu płatności.

>>> Czytaj: Szwecja - pierwszy kraj, w którym będzie można płacić tylko kartą

Usługa otwiera nowe możliwości przed osobami, które do tej pory nie mogły kupować za granicą. W wielu sklepach wymagana jest karta kredytowa. Tymczasem ponad 61% Polaków nadal jej nie ma. Błyskawiczne doładowanie konta PayPal pozwoli ominąć tę przeszkodę. Można wybrać się na zakupy do kilkunastu tysięcy międzynarodowych witryn, w tym takich gigantów, jak Nike, Zara, Lufthansa, Ralph Lauren, eBay i wiele innych.

Nowa usługa została wprowadzona we współpracy z firmą Blue Media S.A., która specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych dla banków, towarzystw ubezpieczeniowych i instytucji finansowych. Przez kilka najbliższych miesięcy usługa będzie oferowana w wersji beta.

>>> Czytaj: Europejski znak zaufania rozrusza e-handel?


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031