Otwarto zapisy do Google Campus Warsaw

02-10-2015, 11:30

Campus Warsaw to przestrzeń Google dla startupów zlokalizowana w Praskim Centrum Koneser, która otworzy swe podwoje już w drugiej połowie listopada. Już teraz można się zapisywać do społeczności tej inicjatywy.

Członkostwo w Google Campus Warsaw jest bezpłatne i daje dostęp do campusowej kawiarni, możliwość wstępu na wszystkie wydarzenia dla społeczności oraz dostęp do sieci Campusów na całym świecie. Już niebawem na stronie będzie można zapisać się do programów edukacyjnych i zorganizować (za darmo) swoje własne wydarzenie.

Twórcy Campus Warsaw współpracują m.in. z TechHub, międzynarodową organizacją co-workingową, która będzie otwierać swoją pierwszą lokalizację w Polsce z siedzibą w Campus Warsaw. TechHub zaoferuje w warszawskim campusie wiele różnych opcji członkostwa przeznaczonych specjalnie dla startupów produktowo-technologicznych.

Program akceleracyjny i spotkania dla startupów na wczesnym etapie rozwoju będzie w ramach campusu prowadził fundusz venture capital Innovation Nest. Fundusz będzie także zapewniać dostęp do najlepszych mentorów oraz dostarczać wsparcie finansowe typu seed.

Więcej informacji i zapisy znajdziecie na stronie campus.co/warsaw


Źródło: Google Blog Polska
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Google Campus Warsawtag Googletag Campus Warsaw
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy