Organizer LeaderTask dostępny w Polsce

15-09-2010, 11:02

LeaderTask jest programem do organizacji czasu, znanym m.in. w Europie i Azji. Pozwala dzielić się zadaniami i zarządzać projektami. Firma MindFizzer stała się wyłącznym dystrybutorem tego oprogramowania w Polsce, umożliwiając darmowe testowanie LeaderTask przez 45 dni.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


LeaderTask skupia się na trzech podstawowych obszarach efektywności, jakimi są planowanie, ustalanie priorytetów i działanie. Opisywane narzędzie usprawnia cały ten cykl, dostarczając użytkownikowi kompletne informacje i listy zadań wtedy, gdy jest to potrzebne, niczym elektroniczny asystent - zapewnia dystrybutor.

>> Czytaj też: Darmowy kalendarz grupowy od CodeTwo

Sonda
Czy organizer pozwala lepiej gospodarować czasem?
  • Tak
  • Nie
  • Wszystko mam w głowie
wyniki  komentarze

Rozbudowane funkcje programu mają pozwolić używać go jako niemal podstawowego narzędzia pracy na komputerze. LeaderTask łączy w sobie funkcje organizera, managera kontaktów, kalendarza, planera oraz prostego edytora tekstu. Dodatkowo program działa w wersji „portable”, co ułatwia korzystanie z niego i przenoszenie danych między wieloma komputerami.

Zdaniem dystrybutora, program ma zdobyć popularność w Polsce za sprawą swoich funkcji, działania w systemie lokalnym, jak i sieciowym. Do każdego zadania czy notatki można przyporządkować inne zadanie lub notatkę, link, załącznik z zewnętrznego pliku albo dosłownie przechowywać załącznik wewnątrz programu. Całość można układać w drzewa, ustawiać kategorie zadań lub definiować całe projekty - tłumaczy Artur Ziółkowski z MindFizzer. Dodatkowym atutem ma być niska cena w porównaniu do konkurencyjnych organizerów.

LeaderTask w funkcji kalendarza
fot. - LeaderTask w funkcji kalendarza
Istnieje możliwość dołączania do zadań dowolnych plików – zarówno w formie odnośników lokalnych, jak i przechowywania całych plików wewnątrz programu. Użytkownicy, którym zależy na dostępie do organizera w każdym miejscu i czasie, docenią również w pełni synchronizowaną wersję na urządzenia PDA z Windows Mobile.

>> Czytaj też: Google uruchamia kalendarz w Sieci

Wersja testowa dostępna jest za darmo. Umożliwia ona sprawdzenie niektórych funkcji programu przez okres 45 dni. Po tym czasie wymagana jest aktywacja klucza licencyjnego. Dożywotnia licencja LeaderTask kosztuje 169 zł.

Więcej informacji na stronie: leadertask.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.