Opera pokazała przeglądarkę dla tabletów

05-01-2011, 10:01

Opera dla tabletów będzie pokazywana na targach CES 2011 w Las Vegas. W sieci jest dostępny krótki klip przedstawiający ten produkt.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Siłą Opery jest to, że z przeglądarki tej można korzystać na bardzo różnych urządzeniach, od komputerów począwszy, przez smartfony, na konsolach do gier skończywszy. Teraz przed Operą stoi nowe wyzwanie, jakim jest podbicie rynku tabletów.

Przedstawiciel Opery Espen André Øverdahl wspomniał na swoim blogu, że Opera dla tabletów będzie prezentowana na targach w Las Vegas. Można ją zobaczyć na krótkim filmie zamieszczonym poniżej.

Widać, że przeglądarka będzie udostępniała funkcję Szybkiego Wybierania (Speed Dial). Przewijanie i powiększanie strony (z funkcją pinch-to-zoom) wydaje się bardzo płynne. Urządzenie, na którym działa przeglądarka, jest wyposażone w system Android.

Informacje o Operze na Androida pojawiają się niedługo po wydaniu Opery 11 - przeglądarki desktopowej z grupowaniem kart i rozszerzeniami. Opera Software szacuje, że z jej przeglądarki na różnych urządzeniach korzysta 150 mln użytkowników z całego świata.

Poniżej film prezentujący Operę dla tabletów:


Źródło: Choose Opera Blog


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.