Ogólnopolski Plebiscyt ZŁOTO INTERNAUTÓW startuje!

PATRONAT MEDIALNY 16-01-2012, 09:07

Intymna.pl, jeden z liderów polskiego e-commerce w branży moda, postanowiła docenić producentów goszczących w polskich e-sklepach z bielizną, odzieżą i obuwiem, dając internautom szansę wyboru najpopularniejszej marki polskiego producenta.

Złoto InternautówPlebiscyt ma na celu promowanie polskich producentów dla modowej branży polskiego e-commerce i wyróżnienie tą drogą marki cieszącej się największą popularnością wśród polskich internautów w roku 2011. Biorąc pod uwagę główne kryteria, m.in.: polską produkcję, zastosowanie w produktach najnowszych modowych trendów, jakość wykonania, konkurencyjność cenową, dostępność produktów (także w kontekście bogatej gamy rozmiarowej i kolorystycznej), Kapituła Organizatora nominowała do pierwszego etapu Plebiscytu 40 marek polskich producentów/dostawców do polskiego e-commerce w kategorii moda. W wyniku głosowania internautów jedna z 40 nominowanych marek zostanie nagrodzona godłem ZŁOTO INTERNAUTÓW.

Głosowanie internautów odbywa się na stronie facebook.pl/intymnapl w aplikacji: https://apps.facebook.com/intymna_zi/

Konkurs/plebiscyt podzielony jest na dwa etapy. W etapie pierwszym internauci dokonali już wyboru 10 ulubionych marek, zaś w etapie drugim głosują maksymalnie na 1 z 10 najpopularniejszych marek wyłonionych w etapie pierwszym. Głosowanie w etapie drugim odbywa się w terminie: 13.01.2012-19.01.2012.

Teraz Wasza kolej! Pokażcie, kto jest Waszym ulubieńcem, komu ufacie i kogo najwyższy czas wynieść na piedestał w branży modowej polskiego e-commerce. Kto dostarcza Wam inspiracji, na czyje kolekcje czekacie z niecierpliwością.... Ugryźcie to, jak chcecie, a w rezultacie wybierzcie najlepszą markę polskiego producenta i wręczcie mu tym samym ZŁOTO INTERNAUTÓW.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy