Nowy sposób na sprzedaż auta

30-10-2018, 22:43

Yanosik (znany komunikator dla kierowców) i Allegro (nie mniej znana sprzedażowa platforma) znaleźli wspólny mianownik jakim są kierowcy, a dokładniej osoby zmotoryzowane chcące sprzedać swoje auto. Co wymyślili?

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Kierowcy mogą od dzisiaj dodać ogłoszenie na temat sprzedaży aut na Allegro za darmo. Warunkiem jest wystawienie oferty z poziomu aplikacji Yanosik. Paweł Bahyrycz z Yanosika tłumaczy, że wystarczy przejść do zakładki ”Samochód” w aplikacji, zeskanować kod z dowodu rejestracyjnego auta, dzięki czemu spora cześć danych zostanie uzupełniona automatycznie, a następnie wystawić pojazd w serwisie Allegro. Osoby dopiero zastanawiające się nad wymianą pojazdu mogą uprzednio sprawdzić wartość rynkową swojego samochodu. Do tego również wystarczy zeskanowanie dowodu rejestracyjnego. Co więcej, na ekranie startowym aplikacji pojawiają się ogłoszenia innych użytkowników o sprzedaży auta. Zwiększa to szanse sprzedających na dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów skupionej w społeczności systemu Yanosik.

Całość została zaprojektowana w taki sposób, żeby nie odwracać uwagi kierowcy od drogi. Oferty można przejrzeć przed jazdą, bądź po jej zakończeniu. W trakcie podróży pojawiają się jedynie nieinwazyjne banery informujące o najnowszej funkcji w aplikacji. Nowe rozwiązanie dostępne jest dla użytkowników aplikacji, którzy sprzedają auto jako osoby fizyczne. Jeden użytkownik będzie mógł dodać jednocześnie 3 ogłoszenia. Limit ten został wprowadzony, żeby z rozwiązania korzystali głównie prywatni kierowcy, a nie osoby zawodowo zajmujące się sprzedażą samochodów. Dodatkowo pierwsze ogłoszenie jest bezpłatne przez okres 10 dni. Darmowe ogłoszenie jest dostępne dla kierowców, którzy w aplikacji mają minimum rangę „Szeregowego”, co w praktyce oznacza przejechane co najmniej 100 km z włączoną aplikacją.

Czy nowe rozwiązanie zyska uznanie wśród polskich kierowców? Przekonamy się o tym w najbliższym czasie.

Źródło: YanosikSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.