Nowy poziom cyberbezpieczeństwa: konferencja dla partnerów Bitdefendera

18-11-2020, 12:25

Bitdefender zaprasza na  wirtualną konferencję „The Future of Cybersecurity: Go to the next level! Celem spotkania jest omówienie najważniejszych trendów występujących na rynku cyberbezpieczeństwa oraz prezentacja planów firmy na 2021 rok.

W czasie konferencji specjaliści z Bitdefendera pokażą dokąd zmierza rynek, opowiedzą o oczekiwaniach klientów i co zrobić, aby firmowe dane były lepiej chronione. Eksperci odniosą się też do nowej rzeczywistości będącej pokłosiem pandemii, a zwłaszcza zmian w organizacji pracy. Niestety, jak wynika z badań Bitdefendera co druga firma nie jest odpowiednio przygotowana do nowych realiów. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną rozwiązania pozwalające odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Gość specjalny Jeff Pollard z Forrester opowie o najważniejszych trendach cyberbezpieczeństwa występujących w tzw. „nowej normalności”, zaś Liviu Arsene z Bitdefendera wytłumaczy w jaki sposób nowy krajobraz cyberzagrożeń wpływa na aktualizacje systemów ochrony. Firma przedstawi także plany dotyczące realizacji innowacyjnego programu bezpieczeństwa na 2021 rok.

Konferencja jest otwarta dla wszystkich, choć należy zaznaczyć, iż jej głównym adresatem są partnerzy Bitdefendera z regionu EMEA, dlatego też podczas spotkania pojawi się tematyka związana z rozwojem kanału partnerskiego.

Spotkanie „The Future of Cybersecurity: Go to the next level! odbędzie się 19.11 i będzie prowadzone w całości w języku angielskim. Uczestnicy będą mogli korzystać z tłumaczenia na języki: francuski, niemiecki, włoski, hiszpański i rumuński.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie - https://exploratist.ro/bitdefender/?refferal=23
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag konferencjetag BitDefender
To warto przeczytaćRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: