Nowy iPad w Orange i T-Mobile - ceny i oferty

23-03-2012, 19:34

W Orange nowy iPad jest nieco droższy niż jego poprzednik wprowadzony do oferty przed kilkoma miesiącami. T-Mobile również podnosi ceny nowego tabletu o około 200 zł. Przedstawiamy porównanie ofert obu operatorów.

O nowym iPadzie pisaliśmy w Dzienniku Internautów w dniu prezentacji w USA. Tablet został wyposażony m.in. w czterordzeniowy procesor graficzny, technologię LTE, która jest kompatybilna z sieciami w USA i Kanadzie, ekran Retina o wysokiej rozdzielczości i kamery, jak w najnowszym telefonie Apple'a. Urządzenie miało swoją premierę w USA w ubiegłym tygodniu. Dziś trafiło do 25 innych państw, w tym do Polski.

Nowy iPad w T-Mobile

Nowy iPad w Orange i T-Mobile - ceny
fot. Paweł Kusiciel - Nowy iPad w Orange i T-Mobile - ceny
T-Mobile umożliwia podpisanie umowy na zakup nowego iPada Wi-Fi+4G w wersji 16 GB i 64 GB. Tablet z mniejszą pojemnością dysku można kupić od złotówki w abonamencie 159,90 zł na 36 miesięcy. Operator daje wtedy 35 GB limitu danych. Wersja 64 GB w tym samym abonamencie kosztuje już 599 zł. 499 zł trzeba zapłacić za wersję 16 GB w abonamencie 109,90 zł. Operator ma także ofertę dla klientów biznesowych. Ceny tabletu są wtedy niższe.

Nowy iPad w Orange

W Orange jest nieco większe pole manewru niż w T-Mobile. Umowę z mobilnym internetem Orange Free i nowym iPadem można podpisać na 36, 30 lub 24 miesiące. Tablet można najtaniej kupić, podpisując umowę na 36 miesięcy. Cena urządzenia rośnie wraz z liczbą miesięcy, na którą zostanie podpisana umowa.
Orange wprowadza do sprzedaży wszystkie trzy wersje Wi-Fi+4G, czyli z dyskiem 16, 32 i 64 GB. iPada 16 GB można kupić za 769 zł (umowa 36 mies.), a operator daje 6 GB pakietu danych. W przypadku umowy na 24 miesiące, za tablet trzeba zapłacić min. 1369 zł. Na pierwszy rzut oka widać, że Orange ma nieco wyższe ceny, jednak w przeciwieństwie do T-Mobile klient otrzymuje także pakiet minut i SMS-ów. Orange umożliwia również kupno iPada z internetem mobilnym klientom biznesowym na nieco lepszych warunkach.
Tablet prawdopodobnie nie pojawi się u innych operatorów w Polsce. Nowego iPada Wi-Fi+4G można też kupić od 2599 zł (bez pakietu danych) w oficjalnym sklepie Apple Store Online. Aktualnie na przesyłkę trzeba czekać od 1-2 tygodni.

Źródło: T-Mobile, Orange
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy