Nowość na rynku szkoleń dotyczących znaku CE! Skorzystaj z webinarów CE (szkolenia CE online)

03-07-2020, 13:34

Rok 2020 wymusił na nas konieczność "wejścia" ze szkoleniami dotyczącymi znaku CE do internetu. Pandemia COVID-19 zrobiła swoje i przyspieszyła nasze poczynania w tym zakresie. Od kwietnia 2020 w ofercie Centrum Certyfikacji CECE-Polska, można znaleźć szkolenia CE online, czyli webinaria CE w następujących tematach:

  • Webinar znak CE maszyny i urządzenia,
  • Webinar znak CE wyroby budowlane,
  • Webinar znak CE zabawki,
  • Webinar znak CE podstawy.
  • Więcej informacji - https://www.ce-polska.pl/webinaria-znak-ce lub zadzwoń + 48 735 790 790

Wcześniej wymienione tematy realizowane były przy szkoleniach otwartych, wiec rynkowo są znane.

Mamy też dwie nowości i obiecujemy, że w tym roku to jeszcze nie koniec:

  • Webinarium znak CE nawozy
  • Webinarium znak CE wyroby medyczne i środki ochrony indywidualnej w dobie COVID-19.
  • Więcej informacji - https://www.ce-polska.pl/webinaria-znak-ce lub zadzwoń + 48 735 790 790

Centrum Certyfikacji jest pierwszą jednostką w Polsce, która wprowadziła szkolenia dotyczące znaku CE do internetu. Już dziś możemy powiedzieć, że wiemy jak szkolić, bo zadowolenie z naszych spotkań w internecie to 95.9% (dane z kwietnia i maja 2020). Wiemy też jak profesjonalnie przeprowadzić szkolenie pod kątem hardwarowym. Wydaliśmy kilkaset tysięcy na przygotowanie sześciu studio oraz biur moderatorów. Zrobiliśmy remont, wygłuszyliśmy ściany i drzwi oraz okna. Zadbaliśmy o brak pogłosów, cichą klimatyzację. Kupiliśmy najlepsze kamery, mikrofony i sprzęt. Naszymi dostawcami są między innymi SONY, CANON, LOGITECH, BLUE, DELL, HP, NETGEAR, NOVOX, SENNHEISER, JBL, DENON. Nasze studia konfigurowała i konsultowała jedna z najlepszych brytyjskich firm, zajmująca się studiami nagrań.

Jak wyglądają webinaria CE, organizowane przez CENTRUM CERTYFIKACJI CECE-Polska?

Celem było zorganizowanie szkoleń odpowiadających naszym szkoleniom otwartym. Dlaczego? Dlatego, że nasze szkolenia otwarte są świetnie oceniane na rynku. Dlatego, też stworzyliśmy usługę, bardzo dopracowaną, z dostępem do INFOLINII dla klientów, oraz dostępem do STREFY KLIENTA (przepisy, wykazy norm, rozporządzenia, dyrektywy, ustawy, wzory deklaracji, grafiki znaku CE, upoważnione przedstawicielstwa itd.)

Nasze szkolenia CE online, realizowane są na żywo, obsługiwane przez 2-3 trenerów i moderatora. Uczestnik ma włączony mikrofon i może w każdej chwili zadać pytanie. Uczestnik ma przed sobą materiały w wersji drukowanej, które dostarczamy kurierem. Wszystko jak na zwykłym szkoleniu.

Dodatkowo platforma do spotkań w sieci, z której korzystamy, jest indywidulanie przygotowana do potrzeb Centrum Certyfikacji CECE-Polska, jest w języku polskim, nie wymaga żadnej instalacji. Uczestnik klika link otrzymany na maila, wpisuje hasło i jest na WEBINARIUM CE. To naprawdę proste.

webinar ce

Kto korzysta z naszych usług szkoleniowych (szkolenia CE online)?

Korzystają mali i duzi… naszymi klientami są osoby prywatne, mikroprzedsiębiorstwa i wielkie międzynarodowe koncerny. Kto nam zaufał? Klientami Centrum Certyfikacji CECE-Polska byli między innymi: ABB, ALSTOM, BOMBARDIER, BONDUELLE, BRIDGESTONE, BUDIMEX,  CASTORAMA, CAT, FESTO, FUJITSU, GILLETTE, GM, GRUNDFOS, HOCHTIEF, HUSQVARNA, IKEA, KGHM, LEROY MERLIN, LG, LPP, OBI, OPEL, PHILIPS, PKP, P&G, SAINT-GOBAIN, SCANIA, SIEMENS, SKANSKA, STHIHL, STRABAG, TOYOTA, UPS, VIESSMANN, VOLKSWAGEN, VOLVO, YATO.

Więcej informacji pod numerem +48 61 830 81 81 lub na naszej stronie www.znak-ce.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag szkoleniatag ce
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: