Nowe pakiety danych dla klientów Orange

09-11-2011, 18:06

Za 9 zł miesięcznie klienci abonamentowi w Orange mogą otrzymać pakiet na nielimitowany internet w telefonie. W pakiecie dostaną co miesiąc 300 MB na transmisję danych, a po ich zużyciu będą mogli łączyć się z internetem bez opłat, ale ze zmniejszoną prędkością.

Nowy pakiet internetowy 300 MB można zamówić w planach taryfowych Delfin, Delfin II, Pelikan, Pelikan II oraz Pantera i Pantera II w Orange. Od 14 listopada będzie on również dostępny na preferencyjnych zasadach dla klientów, którzy wybiorą go przy przedłużaniu umowy z Orange.

Pakiety danych w Orange
fot. Orange - Pakiety danych w Orange
Usługa zapewnia co miesiąc 300 MB na mobilną transmisję danych z pełną prędkością. Po ich wykorzystaniu umożliwia nielimitowane, bezpłatne korzystanie z internetu z prędkością obniżoną do 16 kb/s. Osoby, które będą chciały korzystać z dalszego dostępu z pełną prędkością, mogą dokupić kolejne pakiety lub zamówić większy (do 5 GB).

Czytaj też: Plus oferuje nielimitowany internet w telefonie

Aby włączyć pakiet należy wysłać SMS o treści „300 MB” pod numer 351 (opłata zgodna z planem taryfowym klienta). Oferta obowiązuje od 9 listopada br.

Klienci korzystający z planów taryfowych Delfin, Delfin II, Pelikan, Pelikan II oraz Pantera i Pantera II w Orange mogą wybierać także spośród innych pakietów na internet w telefonie. W ciągu miesiąca mogą wykupić do 5 pakietów różnej wartości.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy