Nowa platforma aukcyjna od Raiffeisen Leasing

24-09-2015, 16:23

Raiffeisen-Leasing Polska S.A. wprowadza na rynek nową formę zakupu sprzętu poleasingowego. Internetowa platforma aukcyjna ma na celu usprawnienie procesu zakupu poleasingowych środków trwałych, m.in. pojazdów i maszyn. Potencjalny nabywca może obejrzeć sprzęt „na żywo” na placu poleasingowym – MEGASTORE Raiffeisen Leasing.

Nowy portal Raiffeisen Leasing – „Platforma Aukcyjna” – dostępny jest od 24 września 2015 r. na stronie aukcje.rl.com.pl. Za jego pośrednictwem można kupić poleasingowe samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, a także przyczepy i naczepy, maszyny budowlane oraz rolnicze. Platforma jest dostępna dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, zarówno osób fizycznych, jak i firm.

Platforma działa na zasadzie aukcji internetowej, jest dostępna przez 24 godziny na dobę.

Od tej pory sprzęt poleasingowy z Raiffeisen Leasing będzie można zakupić tylko za pośrednictwem aukcji. Dotychczasowy serwis placpoleasingowy.pl będzie dostępny, jednak tylko w formie źródła informacji o oferowanych sprzętach. Zainteresowani zakupem mogą także obejrzeć każdy pojazd na Centralnym Placu Poleasingowym, MEGASTORE Raiffeisen Leasing w Grzędach pod Warszawą.

Za wycenę sprzętu oferowanego na portalu odpowiedzialna jest firma Dekra Polska, zajmująca się usługami rzeczoznawczymi dla leasingu, bankowości i Car Fleet Management. Dzięki ekspertyzie Klient dowie się, w jakim stanie rzeczywiście jest pojazd, który go interesuje.

Auta pofirmowe stanowią bardzo liczną grupę na rynku wtórnym, gdyż to właśnie firmy od wielu lat są odpowiedzialne za gros sprzedaży nowych samochodów. Nie wykupione po zakończeniu umowy 3- czy 4-letnie pojazdy stanowią atrakcyjną ofertę dla zainteresowanych zakupem używanego sprzętu solidnej marki.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Xsolla


fot. Geralt
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.