Nowa oferta mobilnego internetu w Orange Free

06-09-2011, 23:18

Od poniedziałku można skorzystać z nowej oferty internetu mobilnego Orange. W promocji Orange Free 59 klienci dostaną zestaw usług dostępnych w cenie do 50 zł.

Sonda
Korzystasz z mobilnego internetu w technologii HSPA+ DC?
  • tak
  • nie
  • nie korzystam z mobilnego internetu
wyniki  komentarze

Wybierając usługę mobilnego dostępu do internetu Orange Free 59, klienci mogą skorzystać z oferty promocyjnej, w której cena abonamentu została obniżona o 10 zł na cały czas trwania umowy. W abonamencie dostaną co miesiąc: pakiet 4 GB na transmisję danych oraz nielimitowany transfer w godzinach nocnych.

Podpisując umowę terminową, można kupić jeden z modemów internetowych dostępnych za 1 zł. Do wyboru jest m.in. modem umożliwiający połączenia z internetem w technologii HSPA+ DC o prędkości do 42 Mb/s.

>> Czytaj też: Od dziś nowy regulamin na bezpłatny internet mobilny

Klienci mogą również skorzystać z oferty bez modemu. Otrzymają w niej dodatkową zniżkę, dzięki której ich miesięczny abonament będzie tańszy o 27 procent i wyniesie 43,07 zł.

Promocja jest adresowana do klientów kupujących nową aktywację lub przedłużających umowę na usługę w opcji Orange Free 59. Do wyboru są trzy warianty umowy terminowej - na 24, 30 lub 36 miesięcy.

Więcej informacji o usłudze można znaleźć na stronie: www.orange.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy