Nowa oferta JA+ Rodzina w Plusie - wielu użytkowników i jeden abonament

30-09-2015, 20:32

Od 7 października dostępna będzie nowa oferta Plusa JA+ Rodzina, pozwalająca na współdzielenie usług przez kilku użytkowników w ramach jednego abonamentu.

JA+ Rodzina to nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu, duży współdzielony pakiet internetowy z usługą LTE bez limitu danych oraz usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie te usługi są dostępne w cenie jednego abonamentu i mogą z nich korzystać trzy osoby, a za dodatkową opłatą można dołączyć sześciu kolejnych użytkowników.

W ramach programu smartDOM powraca znana już wcześniej promocja „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”, w której można łączyć usługi Plusa i Cyfrowego Polsatu (telefon, Internet LTE, telewizja satelitarna) i otrzymać drugi produkt za połowę ceny, a trzeci za 1 zł przez całą długość umowy.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytaćRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.