Nowa odsłona SEMSTORM rozwiązaniem dla efektywnej kampanii reklamowej

Komunikat firmy 22-05-2014, 18:49

Większa wydajność pracy, oszczędność czasu oraz zwiększenie zysku w biznesie online to najważniejsze wartości SEMSTORM - efektywnego narzędzia analizującego widoczność w wyszukiwarkach internetowych. W nowej odsłonie, system udostępnia szereg dodatkowych opcji, niezwykle istotnych w zakresie planowania kampanii reklamowych w internecie oraz zwiększania sprzedaży.

SEMSTORM

Nowe możliwości

Nowa wersja systemu daje przedsiębiorcom możliwość bieżącej analizy zmian dotyczących strony internetowej, jakie zachodzą miedzy innymi w wyniku działań konkurencji. W praktyce oznacza to kontrolowanie i śledzenie kampanii marketingowych, a co za tym idzie wyznaczanie obszarów działań niewykorzystywanych przez konkurencję. Dodatkowo, SEMSTORM pozwala na wgląd w historię dowolnej strony internetowej, dzięki czemu możemy zaobserwować, czy prace prowadzone nad jej widocznością są efektywne. Narzędzie zapewnia większą wydajność pracy, oszczędność czasu i przede wszystkim zwiększenie zysku w biznesie online.

 

Innowacja i bezpieczeństwo

Za projektem stoją doświadczeni specjaliści od marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Po zakończeniu fazy wielomiesięcznych testów, również z udziałem użytkowników, twórcy systemu wprowadzili wiele innowacyjnych rozwiązań. Dzięki nim system stał się bardziej przejrzysty, intuicyjny oraz dopasowany do potrzeb użytkowników. Dodatkowo, ze względu na dynamicznie rozwijający się rynek marketingu online, wprowadzono nowe funkcjonalności, mające na celu minimalizowanie ryzyka strat i umożliwienie pomnażania zysków tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą w internecie.  

Na bieżąco pracujemy nad rozwojem systemu, reagując na dynamicznie zmieniający się rynek marketingu internetowego. SEMSTORM w swojej bazie ma ponad 10 mln subdomen i 40 mln unikalnych adresów URL. To jedyne tak rozbudowane narzędzie dedykowane optymalizacji budżetów reklamowych na polskim rynku – mówi Milena Szałacka, Dyrektor Zarządzający SEMSTORM – Nadrzędnym celem naszego zespołu jest udostępnienie przedsiębiorcom jednego, kompleksowego narzędzia, dostarczającego maksymalną ilość wartościowych danych. Stała kontrola i analiza informacji pozwala szybko reagować na działania konkurencji, dzięki czemu marketerzy mogą minimalizować ryzyko strat i pozyskiwać nowych klientów oraz pomnażać zyski.

Dzięki kompleksowości i szczegółowości danych każdy, kto korzysta z narzędzia, może skupić się na szybkim rozwoju biznesu przy optymalizacji budżetu. Nowoczesne podejście do analizy działań w wyszukiwarkach pozwoliło stworzyć innowacyjne rozwiązanie ułatwiające pracę nad kampaniami marketingowymi online.

 

Niezbędne wsparcie dla SEO i SEM

SEMSTORM dedykowany jest osobom prowadzącym działania promocyjne w internecie z wykorzystaniem wyszukiwarki internetowej. Dzięki narzędziu możliwa stała się skuteczna optymalizacja budżetów reklamowych. W swoim słowniku zawiera ponad 16 milionów fraz faktycznie wyszukiwanych przez polskich internautów. Zaawansowane i szczegółowe dane dostępne są w jednym miejscu, dzięki czemu praca nad kampaniami SEO i SEM może zostać nie tylko uproszczona, ale i przyspieszona.

Więcej informacji o SEMSTORM można znaleźć na stronie internetowej: https://pl.semstorm.com/

 

***

SEMSTORM dostarcza pełnego zbioru danych przydatnych do uruchomienia i prowadzenia kampanii SEO i PPC. Przeznaczony jest dla każdego, kto prowadzi działania w wyszukiwarkach. To baza istotnych informacji zarówno dla właścicieli sklepów, stron internetowych, jak i pozycjonerów czy agencji marketingowych. Właścicielem systemu jest SEMSTORM Sp. z o.o. powstała w 2013 roku. W tym samym roku spółka pozyskała dwóch inwestorów – Xevin Investments oraz Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości. Więcej informacji: https://pl.semstorm.com/
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag wyszukiwarkitag SEOtag SEMSTORMtag pozycjonowanie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031