Nie zobaczymy PlayStation 4 na E3

11-01-2012, 20:03

Na targach CES w Las Vegas Kaz Hirai z Sony poinformował, że nowa wersja popularnej konsoli nie zostanie zaprezentowana podczas E3.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


E3, znane jako największy międzynarodowy pokaz przemysłu gier i wideo, w tym roku nie będzie okazją do zaprezentowania nowej konsoli od Sony. Szefostwo firmy oficjalnie zdementowało takie plotki.

Czytaj także: Sony: Gry pozwolą nam przywrócić zyskowność

- Zawsze powtarzaliśmy, że PlayStation 3 będzie miało 10-letni cykl życia - powiedział Kaz Hirai szefujący Sony. - Nie widzę powodów, dla których teraz miałoby się to zmienić. Jak dodał, "absolutnie nie mamy zamiaru zapowiadać nowej konsoli na targach E3".

Wcześniej Sony informowało, że to właśnie rynek gier pozwoli postawić na nogi finansową kondycję firmy. Pierwszym krokiem w tym kierunku miała być premiera przenośnego urządzenia PlayStation Vita, którego popularność szybko jednak spadła.

Największe nadzieje japoński gigant bez wątpienia wiąże z działem telewizyjnym. Sony traci w tym segmencie już niemal od ośmiu lat, jednak szefowie korporacji coraz częściej wspominają o rewolucyjnym rozwiązaniu, które odmieni przyszłe losy firmy. Warto przypomnieć, że ten rok fiskalny Sony może zakończyć ze stratą przekraczającą 1,2 miliarda dolarów.

Czytaj także: Sony zmieni prezesa już w kwietniu


Następny artykuł » zamknij

Noworoczny numer Mensis.pl


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.