Następca Jobsa chętnie odpowiada na e-maile

31-08-2011, 13:26

Tim Cook na razie jednak otrzymuje głównie wiadomości z gratulacjami.

Nowy dyrektor generalny Apple'a zapewniał niedawno, że firma się nie zmieni, jednak już teraz widać pierwsze różnice w stosunku do czasów panowania Jobsa.

>>Czytaj także: Testowa wersja iTunes Match już dla deweloperów

Sonda
Prezesi firm powinni rozmawiać bezpośrednio z klientami?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Serwis iDownoloadBlog zauważył, że Tim Cook chętniej niż swój poprzednik odpowiada na e-maile od klientów. Warto przypomnieć, że Steve Jobs jako jeden z niewielu prezesów słynął z bezpośredniej komunikacji z użytkownikami, która jednak była bardzo sporadyczna.

Ostatnie miesiące nie służyły Jobsowi i prawdopodobnie całkowicie zrezygnował on z odpowiadania na wiadomości i pytania od klientów. Po tym jak stanowisko dyrektora generalnego objął Cook, wielu przypuszczało, że również on całkowicie zrezygnuje z tego typu interakcji. Na szczęście mylili się.

Okazuje się, że nowy CEO jest pod tym względem nawet aktywniejszy niż Jobs. iDownloadBlog przytacza na dowód kilka wiadomości, w tym pochodzącą od amerykańskiego wojskowego, który wspomina o używaniu urządzeń Apple'a do komunikowania się z rodziną. Cook podziękował mu za wiadomość oraz jego służbę dla kraju.

Jak zauważa MacRumors, odpowiadanie na wiadomości z gratulacjami to stosunkowo przyjemne zajęcie, natomiast prawdziwym testem dla Cooka będą e-maile z informacjami o problemach bądź prośbami o pomoc.

>>Czytaj także: Apple zatrudniło hakera, który łamał zabezpieczenia iPhone'ów


Źródło: MacRumors
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy