Napisy24 na sprzedaż po raz kolejny

11-04-2011, 19:30

Jeden z największych portali z napisami do filmów ponownie został wystawiony na aukcję. Właściciel nie ma już czasu i pieniędzy na rozwój serwisu.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Już przynajmniej raz próbowano sprzedać serwis Napisy24.pl na aukcji internetowej. Wówczas, jak twierdzi właściciel aktualnej aukcji, na niepowodzenie złożyło się kilka czynników. Szczegółowo pisaliśmy o tej sytuacji w Dzienniku Internautów w 2009 roku. Ówczesna aukcja posłużyła głównie rozpropagowaniu informacji o serwisie w sieci.

>> Czytaj też: Hatak wykorzystał Allegro do reklamy, Sokar odchodzi

Sonda
Uważam, że napisy do filmów powinny być:
  • Udostępniane za darmo
  • Zdecydowanie płatne
  • Jedynie za symboliczną opłatą
  • Nie mam zdania
wyniki  komentarze

Obecnie serwis został wystawiony na aukcję z powodu braku funduszy na dalszy rozwój biznesu. Tak przynajmniej twierdzi jego właściciel, który zapewnia, że „strona przynosi zyski z reklam, ale ich wielkość uzależniona jest od typu reklam”, a dodatkowym źródłem dochodu miałyby być konta premium.

Wraz z domeną napisy24.pl sprzedawane są CMS, grafika i baza danych. Portal oferuje tłumaczenia napisów do filmów i seriali w języku polskim, które zawarte są w plikach tekstowych.

Napisy24.pl na aukcji internetowej
fot. - Napisy24.pl na aukcji internetowej
Właściciel aukcji nie chce mówić o cenie (aktualnie ponad 15 tys. zł), którą aukcja powinna osiągnąć, jednak przytacza cenniki. Trudno mi to powiedzieć (ile może kosztować serwis – przyp. red.). Stworzenie nowego CMS to koszt od 50 do 230 tys. zł. W zależności jaką ofertę się wybierze – tłumaczy właściciel aukcji w serwisie Allegro.

>> Czytaj też: Aukcja Hatak i Napisy24 to nie żart


Źródło: DI24.pl


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.