Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Najprostsze rozwiązania na prezent świąteczny

09-12-2021, 14:51

Zakup prezentu świątecznego dla naszych bliskich stanowi nie lada wyzwanie. Z jeszcze większym problemem borykamy się, gdy potrzebujemy kupić coś dla naszego klienta, partnera biznesowego czy dla pracownika. Tymczasem okazuje się, że najlepsze rozwiązania to te najprostsze, a zarazem takie, które pozwolą nam stworzyć ciekawe paczki świąteczne przy stosunkowo niskich nakładach finansowych.

Najprostsze rozwiązania na prezent świąteczny

Artykuły piśmiennicze

Prezenty, które wręczamy pracownikom czy kontrahentom z okazji świąt Bożego Narodzenia, muszą być przede wszystkim praktyczne. Upominek, który nadaje się wyłącznie do postawienia na półce, z pewnością zostanie szybko zapomniany. Dlatego też warto skorzystać z gadżetów, których obdarowani będą mogli używać na co dzień. Doskonałym pomysłem będzie na przykład zestaw artykułów piśmienniczych, w skład którego wejdą:

  • długopisy,
  • ołówki,
  • zakreślacze
  • w różnych kolorach,
  • korektor.

To właśnie tego rodzaju gadżety przydają się zarówno w biurze, jak i w domu. Ważne, aby każdy artykuł posiadał nadruk z logo naszej firmy, a także jej nazwą. Postawmy na produkty dobrej jakości, które będą mogły posłużyć obdarowanemu nieco dłużej. W przypadku długopisów wybierzmy model, w którym będzie można wymienić wkład.

Kubki z nadrukiem i logo

Większość z nas pierwsze kroki o poranku, a także po przyjściu do pracy, kieruje do kuchni. Chcemy bowiem przygotować dla siebie pyszną, aromatyczną kawę bądź po prostu herbatę. Kubków używamy na co dzień, zarówno w domu, jak i w pracy. Mogą więc one stanowić piękny prezent świąteczny, w myśl zasady, że kubków nigdy nie za wiele. Kubki z nadrukiem mogą nie tylko znaleźć praktyczne zastosowanie, ale również subtelnie reklamować naszą firmę. Możemy wybrać takie, które będą miały nadrukowane wyłącznie logo, nazwę firmy bądź ewentualnie pokrótce będą przedstawiały jej ofertę. Z drugiej jednak strony dobrym wyborem będą kubki z jakimś ciekawym, na przykład stricte świątecznym, motywem. Ważne, aby logo i nazwa firmy znalazły się w jakimś dobrze widocznym miejscu.

Kalendarze i notesy

Właściciele firm bardzo chętnie wybierają również dla swoich klientów czy pracowników kalendarze oraz notesy. W tym przypadku mamy naprawdę duży wybór modeli, z których możemy zrobić gwiazdkowe prezenty. Dla klientów biznesowych doskonałym pomysłem na prezent będą kalendarze trójdzielne. Te bowiem najlepiej sprawdzają się właśnie w biurach czy w ogóle w miejscach, w których prowadzona jest działalność gospodarcza. Dobrym pomysłem będzie również wręczenie klientom czy pracownikom małych kalendarzyków kieszonkowych. Mogą one stanowić ciekawy, a zarazem bardzo praktyczny dodatek do prezentu. Alternatywą dla kalendarzy są notesy reklamowe. Pracodawcy chętnie wręczają je osobom zatrudnionym w firmie i to nie bez powodu. Znacznie ułatwiają one zaplanowanie dnia, a osobom zarządzającym umożliwiają dokonanie podziału obowiązków. Notesy będą również rewelacyjnym prezentem dla naszych klientów, także tych ważniejszych, z którymi chcemy utrzymać jak najlepsze relacje biznesowe. 

Ostatnie artykuły:

fot. WWFTematy pokrewne:  

tag prezentytag nolstag AWPtag Amin12