Najnowszy pakiet Office 2019 już w sprzedaży! Wiele ciekawych funkcji niedostępnych w poprzedniej wersji

17-10-2018, 13:27

Odświeżona wersja Microsoft Office Home & Business jest już dostępna w sprzedaży. Oprogramowanie zaskakuje funkcjami, które wcześniej były dostępne tylko w ramach subskrypcji Office 365. Świetnie sprawdzi się w małych i średnich firmach.

mat partnera

Najnowsze wydanie najpopularniejszego pakietu

Office Home & Business 2019 to przede wszystkim aplikacje niezbędne do codziennej pracy. Word, PowerPoint, Excel, Outlook i OneNote oferują wiele nowości oraz funkcji, które dotychczas były dostępne tylko w usłudze Office 365. Wśród interesujących dodatków jest m.in. translator w Wordzie, który pozwala na szybkie przetłumaczenie tekstu na inny język. Tryb Focus mode upraszcza pracę na dokumencie, dzięki czemu skupiamy się tylko na tym, co ważne, ukrywając wszelkie aktywności. Excel zyskał funkcję Timeline, która pozwala na wygenerowanie serii zdarzeń, a także dodatek Funnel Charts i 2D Maps. Pozwalają one na skalowanie elementów prezentacji.

Nowy Power Point posiada możliwość pracy z wykorzystaniem pióra cyfrowego, tworzenia dynamicznych prezentacji i dodawania obiektów 3D. Dużo zmian znajdziemy też w Outlooku – to m.in. ten sam widok na każdym urządzeniu czy znane z Office 365 wzmianki, dzięki którym, dodając „@” przed osobą z listy kontaktów, podświetlamy ją w dolnej części wiadomości. Z poziomu Outlooka możemy również zarządzać rezerwacjami dla podróżujących czy oczekujących dostaw. W przypadku pakietu Office w wersji Pro otrzymujemy dodatkowo licencję na Access i Publisher. Dotyczy to tylko komputerów PC.

 

Świeże spojrzenie, nowe funkcje

Wyraźnie widać, że Microsoft stawia na bezpieczeństwo, rozwój produktów i nowoczesną współpracę. Dzięki temu przesyłanie danych jest o wiele łatwiejsze, możliwe jest oznaczanie konkretnych osób odpowiedzialnych za zadania oraz - priorytetowy aspekt - integracja między aplikacjami.

- Office Home & Business 2019 jest dostępny zarówno na Windows, jak i Mac OS. Wymagane jest jednak posiadanie najnowszej wersji systemu. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które nie chcą kupować usługi subskrypcyjnej i wolą korzystać z oprogramowania w ramach licencji wieczystej. Cena Office Home & Business 2019 wynosi ok. 900 zł netto – podkreśla Jacek Kotynia, Software Business Unit Manager w Senetic.

 

Wymagania sprzętowe:

● dostęp do stabilnego łącza internetowego (konieczne przy pobieraniu oraz aktywacji)

● bezpłatne konto Microsoft

● procesor 1.6 (lub mocniejszy)

● 2 GB RAM dla wersji 32 bit

● 4 GB dla wersji 64 bit

● miejsce na dysku twardym (dla Windows 10 – 4 GB, dla Mac OS – 10 GB)

 

***

Senetic oferuje najlepsze na rynku oprogramowanie i narzędzia do budowy infrastruktury sieciowej i serwerowej, koncentrując się na sprawdzonych, solidnych markach. Firma stawia na dynamiczny rozwój. Od 2009 roku nieustannie rozszerza obszar działania w branży IT.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać

fot. Executiumfot. Altumcodefot. Cottonbro


RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: