Najlepsze gadżety reklamowe dla firm

30-08-2018, 12:16

Szukając gadżetu reklamowego, który byłby zarazem na tyle tani, że można by go było rozdawać wszystkim klientom, a jednocześnie ciekawy i przydatny dla obdarowanej osoby trudno jest z reguły znaleźć coś naprawdę dobrego.

Tym samym większość firm nieustannie decyduje się na zamówienie długopisów lub notesów. Chociaż takie gadżety rzeczywiście przydają się większości osobom, to jednak klient otrzymujący kolejny długopis z logo jakiejś firmy nawet nie zwraca szczególnej uwagi na to, co jest na nim napisane.

Torby z firmowym nadrukiem

W związku z tym warto postawić na inne rozwiązania, szczególnie że obecnie można zamówić ekologiczne torby bawełniane z dowolnym nadrukiem w bardzo atrakcyjnych cenach. Tego typu gadżet jest niezwykle praktyczny, bo nie tylko pozwala zaoszczędzić pieniądze na kupowaniu jednorazowych reklamówek podczas zakupów, ale też przyczynia się do dbania o środowisko naturalne. Ekologiczna torba może być użytkowana przez wiele lat i dzięki temu uda się obniżyć ilość wyrzucanych foliówek. Dodatkową zaletą takich toreb jest większa wytrzymałość niż ma to miejsce przy jednorazówkach.

Reklama na torbach ekologicznych

Już samo wręczenie klientowi ekologicznej torby pokazuje mu, że ma do czynienia z odpowiedzialną firmą, której zależy na wspólnym dobrze. Jeżeli natomiast torba zostanie zaprojektowana w naprawdę ciekawy sposób, to klient z pewnością będzie z niej regularnie korzystał podczas każdych zakupów. To natomiast przekłada się na świetną reklamę, za którą nic nie trzeba płacić. W kwestii projektu wzoru, który trafi na zamawiane torby płócienne można przygotować go samodzielnie lub zlecić doświadczonym pracownikom firmy realizującej zamówienia na takie rozwiązania. Niezależnie jednak od tego kto będzie przygotowywał projekt, zawsze warto poprosić o wizualizację, aby upewnić się, że efekt końcowy będzie zgodny z oczekiwaniami klienta. Przed złożeniem zamówienia na większą ilość toreb bawełnianych z firmowym logo można również zlecić wykonanie prototypu.

Producent toreb bawełnianych

Coraz więcej firm zajmujących się dostarczaniem gadżetów reklamowych ma w swojej ofercie wspomniane torby, jednak z reguły ich ceny nie są atrakcyjne dla klienta. O wiele lepszą wycenę może przygotować producent toreb, z którego ofertą można zapoznać się na jego stronie internetowej. Przy większych zamówieniach można uzyskać dodatkowy rabat, więc jeżeli firma szuka ciekawych gadżetów reklamowych, to warto od razu zlecić wykonanie większych ilości, szczególnie że w przeciwieństwie do wielu innych gadżetów, torby mogą leżeć nawet przez długi czas w magazynie i nic się z nimi nie stanie.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. Devirefot. FortinetRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: