Najlepsze akcesoria do szybkiego ładowania iPhone'a 13 i 13 Pro, które warto kupić

22-10-2021, 09:06

15 września br. Apple zaprezentowała nową serię swoich smartfonów - iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max i 13 mini, a także nową wersję Apple Watch Series 7 i iPada mini. Uruchomiono takżę przedsprzedaż serii iPhone 13. Co sprawi, że zdecydujesz się na zakup najnowszej wersji iPhone'a? Potężniejszy niż kiedykolwiek aparat, który sprawi, że będziesz robić zdjęcia jak profesjonalny fotograf? Responsywny wyświetlacz, który da Ci przewagę w następnej bitwie w grze? A może najnowszy układ A15 Bionic, czy też 1 TB przestrzeni dyskowej?

Wszystkie powyższe cechy są zapewne kuszące, ale zajmijmy się bardziej praktyczną kwestią: czasem pracy na baterii. Apple oficjalnie twierdzi, że najnowszą serię iPhone'ów cechuje "całodzienny czas pracy na baterii". Podczas strumieniowego przesyłania filmów iPhone 13 Pro Max ma zapewnić do 25 godzin pracy, podczas gdy 13 Pro oferuje 20 godzin, iPhone 13 - 15 godzin, a 13 mini - 13 godzin.

porównanie zasilanie i bateria iphone 13 pro vs iphone 13 pro max

porównanie zasilanie i bateria iphone 13 mini vs iphone 13

Podobnie jak w przypadku serii iPhone 12, w pudełku ze smartfonem nie znajdziesz zasilacza. Trzeba go sobie dokupić. Tutaj możemy polecić ZMI 20W USB-C PD Power Adapter, który idealnie będzie pasował do Twojego nowego iPhone'a.

Zasilacz ZMI USB-C może naładować iPhone'a 13 od 0% do 60% energii baterii w ciągu 30 minut(*). Oznacza to więcej czasu na zabawę, a mniej na ładowanie. Ponadto ZMI USB-C oferuje zwiększoną ochronę, która zapewnia bezpieczne ładowanie przez cały czas. Jego niewielka waga i rozmiary sprawiają, że można go zabrać ze sobą w dowolne miejsce, w dowolnym czasie.

Zasilacz ZMI 20W USB-C

(Zasilacz ZMI 20W USB-C, opcjonalnie: wtyczka EU/CN/US)

Wraz z Twoim nowym iPhone'em z serii 13 otrzymasz kabel USB-C na Lightning. Jeśli chcesz mieć zapasowy kabel, który przyda się w każdej sytuacji, polecamy kabel ZMI AL870C USB-C na Lightning. To ulepszony kabel z certyfikatem Apple MFi. Jego złącze Lightning zostało zaktualizowane ze starszego C48 do najnowszego C94, umożliwiając szybkie ładowanie nowej serii iPhone 13. Obsługuje prąd wyjściowy do 3A. Zalecamy kolokację z wymienionym powyżej zasilaczem USB-C 20 W, aby szybko naładować nowego iPhone'a.

Kabel ZMI AL870C USB-C na Lightning

(Kabel ZMI AL870C USB-C na Lightning)

Jeśli nadal korzystasz z ładowarki wyposażonej w port USB-A, to kabel ZMI AL803 USB-A na Lightning jest dla Ciebie idealną opcją. Został wzmocniony super wytrzymałym plecionym nylonem, dzięki czemu możesz go zginać i skręcać w dowolny sposób. Ten kabel także posiada certyfikat Apple MFi. Do kabla o długości 1 metra dołączona jest opaska organizacyjna, która pomaga utrzymać porządek na biurku, podczas pracy w biurze lub w domu.

ZMI AL803 pleciony nylonowy kabel USB-A do Lightning

(ZMI AL803 pleciony nylonowy kabel USB-A do Lightning)

Czym jest ZMI?

ZMI to jedna z najbardziej znaczących marek w całym ekosystemie Xiaomi. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji zapasowych akumulatorów, zasilaczy i kabli ładujących do telefonów komórkowych, tabletów, laptopów i innych urządzeń mobilnych oraz inteligentnych. Jeśli rozważasz zakup akcesoriów do szybkiego ładowania, ZMI zapewni Ci najbardziej niezawodne produkty z najnowszą technologią ładowania.

Ładowarka ZMI USB typu C, 20W:
https://www.aliexpress.com/item/1005003298216881.html

ZMI AL803:
https://www.aliexpress.com/item/1005003307004512.html

ZMI AL870C:
https://www.aliexpress.com/item/1005003306809894.html

* Podane dane mogą się różnić lub zawierać błędy z powodu zmiennych otoczenia, w jakim używane jest urządzenie.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytaćRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.