Na KielceCom o e-commerce

PATRONAT MEDIALNY 20-11-2012, 14:59

Modele finansowania w e-commerce, użyteczność stron oraz metody zwiększające sukces w kampaniach mailingowych to przykłady tematów, jakie będą poruszane w ramach najbliższego wydarzenia z cyklu KielceCom, które odbędzie się 28 listopada. Tym razem tematem przewodnim będzie handel w sieci.

KielceCom e-commerce

Wśród prelegentów zobaczymy: Michała Krausa z Empathy Internet Software House z tematem „Czy konsolidacja to profesjonalizacja”. Bartosz Majewski reprezentujący Contium przedstawi nowe modele finansowania dla e-commerce – efektywność w wersji hard. Obie firmy należą do nowo powstałej grupy Unity.

Marcin Moska z Divante opowie o usability jako kluczowym elemencie w sprzedaży przez internet, a Paweł Sala – Dyrektor Zarządzający Freshmaila – zaprezentuje 3 sprawdzone sposoby na zwiększenie skuteczności kampanii e-mail marketingowych w branży e-commerce.

Zmieniona zostanie tym razem forma wydarzenia. Każdy z prowadzących otrzyma 15 minut na przedstawienie swojej prezentacji, ale jego zadaniem będzie tak zainteresować tematem, aby uczestnicy chcieli poznać zakończenie prezentacji. Po wysłuchaniu wszystkich prelegentów każdy z nich usiądzie przy wyznaczonym stole, a osoby, które zechcą dowiedzieć się więcej w sprawie danego tematu, wybiorą konkretny stolik. Jeśli ktoś będzie chciał posłuchać dwóch lub więcej zakończeń, może to zrobić, ale sam określa, od kogo znacznie. Prelegenci zadeklarowali odpowiedzieć na każde pytanie uczestników.

Dodatkowo organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek od Freshmail, Speedup Group i LMS Invest.

Czy nowy styl przeprowadzenia spotkania powiedzie się, dowiemy się 28 listopada. Wydarzenie odbędzie się w Kieleckim Parku Technologicznym w ramach Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej. Zaczynamy 19:00, udział jest bezpłatny – obowiązuje tylko rejestracja na www.kielcecom.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag KielceComtag e-commerce
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy