Motorola RAZR w Europie od listopada

21-10-2011, 14:39

Motorola RAZR to smartfon z Androidem, który ma robić wrażenie zarówno ultracienką obudową, jak i technicznymi osiągami. Urządzenie ma się pojawić w Europie w przyszłym miesiącu.

Motorola RAZR to urządzenie o wymiarach 130,7 x 68,9 x 7,1 mm, z ekranem wykończonym szkłem Corning Gorilla Glass. W środku smartfon kryje 1 GB pamięci RAM i dwurdzeniowy procesor 1.2 GHz. System operacyjny to Android 2.3.5. Urządzenie posiada też dwie kamery, w tym jedną 8 MP rejestrującą obraz w rozdzielczości 1080p.

Motorola RAZR będzie dostępna z preinstalowaną aplikacją Motorola MotoCast pozwalającą przeglądać online i pobierać materiały z domowego bądź służbowego komputera bezpośrednio na smartfon.

Czytaj: Samsung wyprzedził w ostatnim kwartale Apple'a

Motorola RAZR
fot. - Motorola RAZR

Smartfon oferuje szyfrowanie dokumentów i ochronę wiadomości e-mail, kontaktów i wpisów w kalendarzu. Posiada fabrycznie preistalowaną aplikację Smart Actions, która pozwala zautomatyzować codzienne zadania i zwiększyć wydajność baterii. Smart Actions potrafi np. wyłączyć dzwonek, kiedy przychodzisz do pracy, zmienić ustawienia Bluetooth i GPS przy powrocie do domu albo wysłać SMS do osoby dzwoniącej, kiedy nie możesz odebrać telefonu.

Motorla RAZR
fot. - Motorla RAZR
Korzystając z zestawu Motorola RAZR Work and Play, można połączyć swój smartfon z telewizorem HD, głośnikami i innymi urządzeniami peryferyjnymi. Dzięki stacji dokującej Motorola Lapdock 500 Pro z wbudowaną klawiaturą i 14 calowym ekranem można używać klawiatury oraz myszki Bluetooth w czasie edytowania dokumentów, a także korzystać z pełnej wersji przeglądarki Firefox. Nawet gdy telefon jest w stacji dokującej można odebrać połączenia przychodzące.

Motorola RAZR będzie dostępna w Europie od listopada.

Czytaj: Motorola Atrix od przyszłego tygodnia w Polsce


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy