Motorola MILESTONE z Androidem w sieci Play

31-03-2010, 02:25

W kwietniu w ofercie sieci Play pojawi się telefon Motorola MILESTONE - jeden z pierwszych w Europie telefonów wyposażonych w system Android 2.1. Jest to także jeden z najcieńszych na rynku sliderów (o grubości 13,7 mm) wyposażonych w klawiaturę QWERTY.

Motorola Milestone
fot. - Motorola Milestone
Slider Motoroli posiada zintegrowany pakiet mobilnych aplikacji Google, takich jak Google Search, Google Map z Google Latitudes, GMail, YouTube oraz Google Talk a także nawigację: GPS, MOTONAV3 turn-by-turn, E-Compass Latitude. Dodatkowo użytkownicy mają dostęp do tysięcy aplikacji i widgetów z Android Market.

Motorola Milestone
fot. - Motorola Milestone
Motorola MILESTONE wyposażono m.in. w 3,7-calowy panoramiczny ekran o rozdzielczości 854 x 480 zawierający ponad 400 000 pikseli, procesor Cortex A8, a także cyfrową kamerę 5 megapikseli z podwójną lampą błyskową LED i kartę pamięci 8 GB. Smartfon Motoroli obsługuje sterowanie dotykowe multi-touch z funkcjami „pinch and zoom” i „double tap zoom". Ponadto wyposażony został w technologię  CrystalTalk Plus zapewniającą doskonałą jakość rozmowy nawet w trudnych warunkach.

Motorola Milestone
fot. - Motorola Milestone
Użytkownicy MILESTONE będą mogli ponadto korzystać z dostępu do Motorola Media Link i Motorola Phone Portal, które umożliwiają zarządzanie i współdzielenie multimediów z komputerem i serwisami internetowymi.

Motorola Milestone
fot. - Motorola Milestone
Motorola MILESTONE będzie dostępna w Polsce od kwietnia w sieci Play. Do tej pory telefon ten został wprowadzony do Francji, Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Argentyny, Brazylii i Kanady.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy