Miliard klientów w detalicznych sklepach Apple

19-07-2011, 16:59

Cupertino oprócz sukcesów związanych ze sprzedażą aplikacji może się pochwalić również dobrze prosperującą siecią "fizycznych" sklepów.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Choć Eric Schmidt ostatnio skrytykował Apple za walkę patentową z HTC, korporacja z Cupertino może się pochwalić świetnymi wynikami.

>>Czytaj także: iPhone przetrwał upadek z 4 kilometrów. Prawie...

Sonda
Byłeś kiedyś w sklepie z urządzeniami Apple?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Firma zdradziła niedawno, że od czasu gdy w 2001 roku otworzono w Waszyngtonie pierwszy sklep z urządzeniami Apple, do tej pory placówki firmy odwiedziło ponad miliard klientów. Na koniec tego roku fiskalnego korporacja ma mieć otwarte 363 sklepy detaliczne rozsiane po całym świecie.

Jak informuje firma: Sklepy detaliczne Apple są obecne na rynku od 10 lat. W tym czasie ponad miliard klientów przeszło przez nasze drzwi. Dla wielu z nich jest to najlepsze miejsce do czerpania nowych informacji na temat produktów Apple.

Gigant z Cupertino nieskromnie podkreśla, że za sukcesami sklepów bez wątpienia stoi wysoka jakość obsługi klienta. Ponad milion klientów skorzystało z oferty "Personal Setup", czyli możliwości odwiedzenia punktu Apple, gdzie pracownicy firmy pomogą skonfigurować bądź odkryć ciekawe narzędzia.

Jak zauważa TheNextWeb fiskalny rok Apple kończy się 25 września, zatem do tego czasu firma będzie otwierała nowe sklepy średnio co trzy dni. Na razie nie wiadomo, czy dwie nowe placówki pojawią się też w Chinach.

>>Czytaj także: Nie tylko HTC naruszyło patenty Apple?


Następny artykuł » zamknij

IBM: 3,7 mld USD zysku w Q211


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. geralt


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.