LOG Systems rośnie w siłę. Firma przedstawiła wyniki finansowe za Q1 i Q2 2019

26-08-2019, 10:50

„Kto stoi w miejscu, ten się cofa” - doskonale zdaje sobie z tego sprawę przedsiębiorstwo LOG Systems. Firma stale się rozwija, czego owocem są świetne wyniki finansowe za dwa pierwsze kwartały 2019. Wartość przychodów w porównaniu do ubiegłego roku wzrosła o 15%.

LOG systems

Coraz więcej przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zarządzanie infrastrukturą IT. Podobnie wygląda kwestia ochrony danych osobowych, m.in. przez wymogi RODO. LOG Systems jest producentem oprogramowania, którego celem jest bezpieczne oraz efektywne prowadzenie biznesu. Wiele firm decyduje się podjąć współpracę z LOG Systems, ponieważ widzi zapotrzebowanie na korzystanie z tego typu rozwiązań i usług. Stąd też zauważalny rozwój przedsiębiorstwa, który przekłada się na bardzo dobre wyniki finansowe. Porównując wyniki za pierwsze półrocze 2019 roku, gdzie przychody wyniosły 3 055 000 zł, do pierwszego półrocza w ubiegłym roku, w którym przychody wyniosły 2 660 000 zł, widać 15% wzrost. Mało tego, spółka zamierza zwiększyć dynamikę do 20% na koniec 2019 roku.

“Konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju produktów naszej firmy, co przekłada się na większą konkurencyjność. Inwestycje poczynione w zakresie nowych funkcjonalności przyczyniły się do pozyskania nowych klientów oraz upsellingu kontraktów zawartych w latach poprzednich. Stawiamy także na budowanie centrów kompetencyjnych oraz sprawnych kanałów dystrybucji w oparciu o współpracę z partnerami handlowymi” - informuje Grzegorz Filarowski, prezes zarządu LOG Systems.

LOG System to kompleksowe rozwiązania dla firm

LOG System oferuje gotowe rozwiązania związane z zarządzaniem licencjami i monitoringiem zasobów. Przykładowo za pomocą LOG System Helpdesk można zgłosić dowolny problem, incydent czy zadanie. Wersja Professional modułu, oprócz funkcjonalności wersji Standard, zawiera graficzny edytor procesów. Dodatkowo w wersji Professional można zarządzać kalendarzami oraz kosztami pracy Agenta. Z kolei moduły monitoringu użytkownika, komputerów i ekranów pozwalają na zapewnienie maksymalnej efektywności pracy w firmie. Sprawdzą, czy sprzęt nie jest przeciążony i działa wydajnie, zarejestrują stan usług systemu, dadzą też możliwość blokowania niechcianych stron WWW czy programów.

Firma nie tylko rozwija swój obecnie sprzedawany produkt, lecz także pracuje nad nową aplikacją LOG Plus. Jest ona zbudowana w nowej technologii, która wpływa znacząco na wydajność systemu. To także wejście na serwery Linux i urządzenia mobilne.

Spółka z Wrocławia doceniona przez wiele przedsiębiorstw znanych w Polsce i na świecie

Dobre wyniki finansowe podparte są nowymi kontraktami, jakie zostały podpisane przez firmę LOG System. Wśród klientów znajdują się takie przedsiębiorstwa jak PERN S.A., Państwowy Instytut Geologiczny, Polski Fundusz Rozwoju, PKP Cargo, Bank Gospodarstwa Krajowego. Oprócz tych firm, na przedłużenie współpracy lub dokupienie nowych usług zdecydowały się między innymi: Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, UTC Aerospace Systems, Polkomtel sp. Z o.o. (Cyfrowy Polsat, Plus), Urząd Miasta Łodzi, CCC SA, Sanok Rubber Company SA, Kancelaria Prezydenta, Lubelski Węgiel BOGDANKA SA.

Od jakiegoś czasu LOG System widzi potrzebę ekspansji na rynki zagraniczne. To dlatego, że wśród klientów firmy są organizacje działające na wielu rynkach. Mowa między innymi o 3M czy Bury.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag LOG Systems


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.