LG V30 przenosi aparat w smartfonie na nowy poziom

10-08-2017, 22:00

Firma LG Electronics zastosuje w swoim najnowszym smartfonie V30 aparat zawierający szklane soczewki i obiektyw o jasności f/1.6. Te dwa kluczowe rozwiązania technologiczne sprawią, że zdjęcia wykonywane smartfonem osiągną nowy poziom jakości - twierdzą przedstawiciele firmy.

Smartfon V30 będzie wyposażony w znany z poprzednich modeli moduł z dwoma aparatami, którego obiektyw LG o jasności f/1.6 jest też obiektywem o największym otworze względnym wśród dotychczasowych smartfonów. Oznacza to, że w porównaniu do obiektywu o jasności f/1.8, do matrycy aparatu dociera o 25% więcej światła.

Zastosowanie szklanych soczewek Crystal Clear Lens usprawniło zdolność zbierania światła w porównaniu z obiektywami plastikowymi, jednocześnie zapewniając większą wierność odwzorowania kolorów.

Zastosowane rozwiązania w aparacie fotograficznym modelu V30 pozwoliły, na szerokokątnych zdjęciach, zmniejszyć zniekształcenia krawędzi aż o jedną trzecią - podaje producent w komunikacie prasowym - dzięki czemu nowy smartfon firmy LG Electronics może być z powodzeniem wykorzystywany do fotografowania grup osób, dużych wnętrz, czy rozległych krajobrazów.

Co ciekawe, moduł tylnego aparatu w smartfonie LG V30 jest o 30 procent mniejszy w porównaniu do aparatu z modelu V20.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag smartfonytag LG V30tag LGtag aparat
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: