Lekka spacerówka - doskonała na miejskie spacery

25-08-2021, 12:12

Wybierając wózek spacerowy dla swojego dziecka, należy wziąć pod uwagę nie tylko jego walory estetyczne, ale także dopasowanie do naszych potrzeb. Warto uwzględnić przede wszystkim miejsce zamieszkania i prowadzony tryb życia. Zdecydowanie inny model będzie odpowiedni dla trudnego wiejskiego terenu, inny zaś sprawdzi się w parkowych brukowanych alejkach. Dzisiaj podpowiadamy, jaka spacerówka będzie najlepszym rozwiązaniem w mieście.

Jak wybrać wózek spacerowy?

Lekka spacerówka - doskonała na miejskie spacery

Nowoczesna spacerówka powinna dokładnie odpowiadać twoim potrzebom. Współcześni rodzice żyją szybciej niż poprzednie pokolenia, nie boją się również podróżowania z dzieckiem i pokazywania mu świata z bliska. Dlatego bardzo ważne jest to, by wybrany wózek spacerowy był zwrotny i niezbyt ciężki oraz sprawnie składał się do kompaktowych rozmiarów. Dzięki temu można bez trudu poruszać się po zatłoczonych ulicach, a spakowanie się z dziećmi na wyjazd nie będzie kłopotliwe. Co jeszcze jest istotne?

Gdy przeglądasz dostępne w sklepach spacerowe wózki dla dzieci, weź pod uwagę bezpieczeństwo. Upewnij się, czy wybrany przez ciebie model posiada 5-punktowe pasy, które zapewnią maluszkowi stabilną pozycję i będą zabezpieczały go przed wypadnięciem. Zwróć uwagę na rozmiar budki - powinna chronić dziecko przed szkodliwymi promieniami UV. Istotne jest również regulowane oparcie, które pozwala zapewnić mu wygodną pozycję do snu.

Dla rodziców nie bez znaczenia jest także to, by wybrana spacerówka miała praktyczny kosz na zakupy oraz regulowaną rączkę. To szczególnie istotne, gdy różnica wzrostu dwojga opiekunów jest dość duża.

Nowoczesna spacerówka Oyster 3 - co ją wyróżnia?

wózek spacerowy

Spośród wszystkich wózków spacerowych dostępnych obecnie w sklepach, na wyróżnienie zasługuje model Oyster 3. To rozwiązanie, którego można używać już od dnia narodzin - posiada bowiem specjalne siedzisko, które bez problemu rozłożysz na płasko. Niemowlę podróżuje w bezpiecznej dla siebie pozycji, a rodzice mogą zdecydować, w którym momencie obrócić je przodem do kierunku jazdy. W budce znajdują się także praktyczne przyciski, które pozwalają na sprawne regulowanie wysokości budki i uprzęży, by dostosować je do wymiarów dziecka.

Oyster 3 wyróżnia bardzo łatwy system składania. Rodzice nie muszą zdejmować siedziska (bez względu na to, jak jest zamontowane), a samo składanie trwa kilka sekund. Tak przygotowany wózek spacerowy cechują bardzo kompaktowe rozmiary, dzięki czemu bez trudu zmieści się w bagażniku każdego samochodu. Producent zadbał o bardzo praktyczny uchwyt, który ułatwia przenoszenie. Wszystko to ma niemałe znaczenie, gdy w pośpiechu realizujesz kolejne punkty z planu dnia.

Należy podkreślić, że lekka spacerówka Oyster 3 jest bardzo komfortowa w użytkowaniu. Ma turbinowe koła, a opony są wykonane z pianki poliuretanowej o dużej odporności na przebicia. Doceniamy także miękkie zawieszenie, które sprawdza się w trudniejszym terenie. Rodzice cenią sobie również blokadę przedniego koła - wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by wózek samoczynnie nie skręcał.

Oyster 3 został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo podróżowania. Posiada 5-punktowe pasy z wygodnymi nakładkami naramiennymi, a budka jest wyposażona w ochronę UV 50+ i dodatkowy daszek jeszcze lepiej osłaniający buzię. W cieplejsze dni można skorzystać z siatki wentylacyjnej. Spacerówka pozostaje jednocześnie bardzo elegancka, więc zachwyci nie tylko funkcjonalnością, ale również wyglądem.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag wózek spacerowytag spacerówkatag nolstag nolh


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.