Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Laundry Jet - jak zmniejszyć ilość czasu traconego na wykonywaniu prania?

28-10-2021, 12:27

Pranie, sprzątanie, gotowanie - te czynności zabierają naprawdę wiele czasu i są męczące. Wiele osób traci godziny ze swojego życia na praniu, porządkowaniu czy przygotowaniu posiłków. Nic więc dziwnego, że dużo ludzi ma dosyć wykonywania wszystkich obowiązków domowych i często zostawia je na ostatnią chwilę. Ale czy tak musi być zawsze? Czy pranie musi być czynnością, która zajmuje masę czasu i wytrąca z wykonywania innych czynności? Absolutnie nie! Obecnie na rynku można znaleźć takie rozwiązania, dzięki którym brudne ubrania można wysyłać do pralki przy pomocy takiego rozwiązania, jak odkurzacz centralny. Czym jest Laundry Jet? Dlaczego warto go posiadać? Kto będzie najbardziej zadowolony z takiego rozwiązania? I przede wszystkim, gdzie można znaleźć swój model?

1. Laundry Jet - co to jest

2. Pranie Laundry Jet Pro - dlaczego warto?

3. Gdzie kupić Laundry Jet?

Laundry Jet - jak zmniejszyć ilość czasu traconego na wykonywaniu prania?

Laundry Jet - co to jest

Laundry Jet to odkurzacz centralny, do którego wkłada się brudne ubrania, a on zasysa je prosto do pralki. Wystarczy dotknięcie przycisku aby wilgotne ręczniki znalazły się w pralce z dowolnego miejsca w domu. Można więc powiedzieć, że Laundry Jet to w pełni zautomatyzowany zsyp na brudne ubrania, który idealnie sprawdzi się w większych domów. Ze skanerem przesyłu ubrań umieszczonym w każdym pomieszczeniu, jest w stanie ułatwić wykonywanie prania i sprowadzić je do kilku chwil, podczas których wkłada się je w automatyczny zsyp.

Pranie Laundry Jet Pro - dlaczego warto?

Laundry Jet to proste rozwiązanie bardzo uciążliwego problemu, jakim jest pranie ubrań, które przecież musi być wykonywane regularnie. Dlaczego warto skorzystać z tego rozwiązania? Przede wszystkim dlatego, że działa z dowolnego pomieszczenia, co jest szczególnie wartościowe w dużych domach. Ponadto, warto mieć świadomość tego, że ten system jest w pełni eco i z możliwością zabudowy. Oznacza to, że rura zasysająca ubrania do pralki nie musi znajdować się na zewnątrz, może np. znajdować się w szafce. 

Gdzie kupić Laundry Jet?

Jeżeli nie chcesz tracić wiele czasu na wykonywanie takich obowiązków domowych, jak pranie, to posiadanie urządzenia Laundry Jet z pewnością ci w tym pomoże. Tylko gdzie możesz nabyć ten produkt dla siebie? Oczywiście możesz zamówić go przez internet, prosto ze strony producenta - ale jeżeli nie chcesz i wolisz dowiedzieć się więcej na temat tego produktu np. od profesjonalnego doradcy, wtedy możesz wybrać się do jednego z wielu sklepów stacjonarnych, które rozsiane są po terenie całej Polski.


Ostatnie artykuły:


fot. Sean Do


fot. Matryx
Tematy pokrewne:  

tag pranietag nolstag laundry jettag alhnftag ALH


« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031