Latarka akumulatorowa na lata - poznaj polecane produkty

28-04-2021, 15:29

Prawdziwe zalety akumulatora na USB doceniamy, gdy zaczniemy go używać w przenośnych źródłach światła z wykorzystaniem technologii LED. Współczesne diody elektroluminescencyjne są energooszczędne, a jednocześnie pozwalają uzyskać potężne źródło światła, które będzie w gotowości do użycia w dowolnym momencie. Czy latarka akumulatorowa może dysponować strumieniem światła o zasięgu 220 m? Tak, wygodne w użyciu, oszczędne i nowoczesne przenośne źródła mocnego światła zrywają z dawnymi ograniczeniami i sprawiają, że świat nawet w nocy staje otworem.

Mała latarka akumulatorowa do domu na lata

Awaria oświetlenia może się zdarzyć w każdy domu. Trudno przewidzieć, kiedy taka sytuacja nastąpi, dlatego warto mieć zawsze pod ręką niezawodne zabezpieczenie. Już sama świadomość tego, że w razie braku prądu, nie spędzimy wieczoru z rodziną po ciemku, zmniejsza poczucie strachu i lęku. Nie musimy zdawać się tylko na tradycyjne świeczki, czy lampę naftową. Świat poszedł do przodu i są nowocześniejsze, równie niezawodne rozwiązania. Mała latarka akumulatorowa, o solidnej konstrukcji, przyda się w każdym domu, w razie awarii i będzie służyła na lata. Tego typu sprzęt lepiej kupić raz, dobrej jakości i nie martwić się na zapas.

Lekka i energooszczędna latarka akumulatorowa LED

Latarka akumulatorowa NEO została wyposażona w nowoczesne diody LED OSRAM P9 o strumieniu świetlnym 3300 lumenów i mocy 30W. Maksymalny zasięg strumienia światła wynosi 220 m. Latarka zasilana jest dołączonym do zestawu akumulatorem 3.7V Li-Ion o pojemności 4000 mAh. Korpus wykonany został z lekkiego aluminium. Latarka akumulatorowa LED posiada 5 funkcji świecenia: 100%, 40%, 10%, 3% oraz stroboskop. W zestawie znajduje się kabel USB umożliwiający podłączenie do innych urządzeń zasilających. Ten model, oraz inne latarki akumulatorowe dostępne są w sklepie internetowym mpm-24.pl.

Latarka akumulatorowa LED sprawdzi się w ekstremalnych warunkach

Czołowa latarka akumulatorowa LED daje swobodę dla rąk podczas pracy, uprawiania sportów lub eksploracji terenów w ciemności. W razie potrzeby czołówka może być wyjęta z uchwytów i służyć jako źródło światła. Opaska na głowę i kabel USB znajduje się w zestawie. Dodatkowe czerwone i niebieskie światło to możliwość komunikacji z członkami zespołu i sygnalizowania ewentualnych zagrożeń. Przyda się w realizowaniu bardziej zaawansowanych hobby, np. eksploracja jaskiń, czy nocny bieg przełajowy w trudnych warunkach.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag nowptag nolstag LEDtag latarka akumulatorowa LEDtag latarka

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.