Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Kursy programowania online - zacznij przygodę z IT

14-04-2021, 12:21

Wiele osób myśli, że praca w IT wymaga lat studiów i ogromnej wiedzy informatycznej. Oczywiście im większą masz wiedzę, tym twoja pozycja rośnie, natomiast możesz też zacząć od zera i w kilka-kilkanaście tygodni przygotować się do rozpoczęcia przygody w świecie IT. Jak to możliwe?

1. Praca w IT  - różnorodne możliwości dostępne od zaraz

2. Co wybrać? Jak zacząć? Jakie kursy sprawdzić?

Kursy programowania online - zacznij przygodę z IT

Praca w IT  - różnorodne możliwości dostępne od zaraz

IT to niewątpliwie jedna z gałęzi gospodarki, która rozwija się najbardziej dynamicznie. Niestraszna okazała się dla niej nawet pandemia Covid-19. Cały czas otwarte są rekrutacje na wiele, bardzo różnorodnych stanowisk. Nie musisz być wcale mistrzem programowania, aby świetnie poradzić sobie w IT. Stanowiska takie jak choćby Scrum Master wcale nie wymagają zaawansowanej wiedzy i zdolności programistycznych, podobnie jak doskonale stanowisko na początek kariery w IT, jakim jest tester oprogramowania. Oczywiście im bardziej będziesz chciał się rozwijać, tym bardziej zaawansowane kursy będą ci potrzebne - czy to Python Develpoment czy Jana Script. Ciekawym połączeniem kompetencji grafika, programisty i psychologa jest UX Desinger. Możliwości jest wiele. Dzięki kursom programowania online Future Collars w ciągu kilku miesięcy możesz zacząć zupełnie nową przygodę zawodową w jeden z najbardziej rozwojowych branż na świecie. 

Co wybrać? Jak zacząć? Jakie kursy sprawdzić?

Wszystko zależy od tego, co chcesz robić, jaka część działań IT wydaje ci się nie tylko najciekawsza, ale i potencjalnie najbardziej korespondująca z twoimi kompetencjami. Kursy programowania online Future Collars dają bardzo wiele możliwości. Większość kursów zaczyna się od absolutnych podstaw, inne są prowadzone zarówno dla grup początkujących, jak i zaawansowanych. Niezależnie, czy jesteś młodą mamą, która chce zacząć karierę w IT, czy szukasz nowego pomysłu na siebie albo chcesz rozwijać swoje kompetencje i dalej awansować w strukturach IT, kursy programowania są dla Ciebie. Oto kilka przykładowych kursów: 

  • Python Development - zaczynasz od absolutnych podstaw, najpierw uczysz się pracować z Gitem, czyli systemem kontroli wersji; uczysz się uruchamiać program z konsoli i pracy z programem PyCharm; po zmiennych, pętlach i obiektach przychodzi czas na wbudowane pakiety, import własnych plików,  interfejsy, w końcu przechodzisz na bardziej zaawansowanym poziom, poznajesz dziedziczenie i kompozycję, funkcje inline i dekoratory, wprowadzenie do Flaska oraz formularze i tabele w HTML.
  • deweloperem Power Business Intelligence uczy, jak szybko i skutecznie analizować miliardy dostępnych danych i na ich podstawie przewidywać trendy, to kurs dla wszystkich, którzy swojej pracy mają kontakt z danymi; narzędzia BI to świetne wsparcie dla procesów decyzyjnych.
  • Scrum Master - uczysz się nowego wymiaru zarządzania projektami, wykorzystujesz do tego Scrum, ale poznajesz go na tle innych metodyk; Agile Manifesto po tym kursie nie będzie miało dla ciebie tajemnic; nauczysz się jak wyznaczania role w Scrumie i budować zespół, z czasem przejdziesz to coraz sprawniejszego planowania, tworzenia product backlogu, planu wydań oraz ustalania długości sprintu.
  • Frontend Developer - nauczysz się wielu przydatnych narzędzi, ale przede wszystkim poznasz wiele aspektów tworzenia wizualnej części stron internetowych; poznasz HTML5 oraz CSS3, nauczysz się jak pracować na responsywną stroną, poznasz szereg narzędzi do pracy z kodem, dowiesz się dosłownie wszystkiego o Java Script.
  • UX Designer - zaczniesz od nauki o funkcjonowaniu ludzkiego mózgu, co powoli ci nauczyć się, jak wykorzystywać tę wiedzę do projektowania stron, we współpracy z mentorem nauczysz się, jak efektywnie podchodzić do projektu; oznasz uniwersalne zasady łączące użyteczność i estetykę. Zrozumiesz także zależność pomiędzy kolorem i kontrastem. Omówimy hierarchię, proporcję i skalę elementów, tak abyś już zawsze tworzył unikatowe i piękne projekty; nauczysz się obsługi programów wspomagających na co dzień prace UX Designera. 
Ostatnie artykuły:


Tematy pokrewne:  

tag programowanietag kurs programowania
porównywarka ubezpieczeń OC
« Maj 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031