Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Kupujesz nowy samochód? Kalkulator pomoże wyszukać oferty kredytu z ratą do 500 zł

30-11-2018, 14:31

Kredyt na nowy samochód, w którym raty spłacało się długo i mozolnie, to już na szczęście przeszłość. Obecnie, dzięki upodobnieniu tej formy finansowania pojazdu do oferty wynajmu, możliwe stało się znaczne zmniejszenie wysokości miesięcznych rat. W związku z tym, znacznie więcej osób może dziś pozwolić sobie na nowy samochód. Kalkulator rat kredytu pomoże wyszukać takie oferty, w których miesięczny koszt rat nie przekracza 500 zł.

mat partnera

Zanim kupisz nowy samochód, kalkulator rat pomoże skonfigurować kredyt

Wysokość rat w nowoczesnym kredycie na nowy samochód z niskimi ratami zależna jest od czterech czynników:

 1. Ceny auta.
 2. Długości trwania kredytu.
 3. Wysokości wkładu własnego.
 4. Rocznego limitu przebiegu pojazdu.

Jeśli szukasz prostego sposobu na wyliczenie oferty na kredyt na nowy samochód, kalkulator rat dostępny na przykład w ramach programu SEAT Financial Services przyjdzie ci z pomocą. Służy on do policzenia Kredytu Moc Niskich Rat, czyli właśnie nowoczesnego kredytu z niskimi ratami. Sprawi on, że cała operacja zajmie chwilkę. Podobnie jest w przypadku innych marek Grupy Volkswagen – każda posiada swój kalkulator, który znaleźć można w Internecie. Poszukajmy zatem aut, które można nabyć za mniej niż 500 zł miesięcznie.

Kredyt na nowy samochód od SEAT Financial Services

SEAT Ibiza z silnikiem o pojemności 1.0 TSI i mocy 95 KM i systemem Start&Stop oraz manualną 5-biegową skrzynią, w wersji wyposażenia Reference, kosztuje 55700 zł. W Kredycie Moc Niskich Rat, za ten model przyjdzie zapłacić miesięcznie 531 zł, pod warunkiem, że:

 • kredyt potrwa 48 miesięcy;
 • nabywca dokona wpłaty wkładu własnego w wysokości 30 proc. wartości auta;
 • roczny limit przebiegu pojazdu zostanie ustalony na poziomie 20 tys. km.

Równie atrakcyjna oferta Škody na nowy samochód. Kalkulator s

Należąca do Grupy Volkswagen marka Škoda ma do zaoferowania swoim klientom Škoda Kredyt Niskich Rat, ofertę bliźniaczo podobną do poprzedniej. Można nią sfinansować np. Škodę Fabię z silnikiem o pojemności 1.0 TSI o mocy 110 KM i automatyczną 7-biegową skrzynią DSG. Samochód ten, w wersji wyposażenia Ambition, z roku modelowego 2019, kosztuje 58200 zł. Przy przykładowych wyliczeniach na kredyt samochodowy, raty zobowiązania osiągnęły kwotę 403 zł. Aby ją uzyskać, należy spełnić następujące warunki kredytu:

 • liczba miesięcznych rat: 36;
 • wkład własny w wysokości 30 proc. wartości auta;
 • roczny limit przebiegu: 20 tys. km.

Niewygórowany koszt miesięczny Volkswagena Polo

Wreszcie, w ofercie Volkswagena znajdziemy Kredyt EasyDrive, również nowoczesny instrument finansowania pojazdów. Ile w tym kredycie przyjdzie zapłacić za Volkswagena Polo z roku modelowego 2019 z silnikiem o pojemności 1.0 TSI o mocy 95 KM i 5-biegową skrzynią w wersji Comfortline? Warto dodać, że auto to kosztuje 58190 zł. Otóż rata kredytu samochodowego wyniesie 444 zł, jeśli:

 • kredyt zostanie wzięty na 48 rat;
 • wkład własny to 30 proc. wartości auta;
 • roczny limit kilometrów wyniesie 20 tys.

Jak widać, nie brakuje na rynku motoryzacyjnym ofert, dzięki którym za niewielkie pieniądze co miesiąc można korzystać z nowego i sprawnego auta na gwarancji. To sygnał dla wszystkich, którzy planują zakup nowego samochodu na kredyt. Zanim podejmą decyzję, powinni dobrze przyjrzeć się wszystkim dostępnym ofertom, żeby nie przepłacić.

Ostatnie artykuły:

fot. WWF