Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Książki religijne na prezent ślubny

28-01-2022, 10:35

Dzień ślubu jest wyjątkowym dniem dla każdej zakochanej pary. Tego dnia towarzyszą niespotykane i niezapomniane emocje, towarzystwo najbliższych przyjaciół i rodziny, a także zabawa do białego rana. Nieodzownym elementem w tym dniu są prezenty. Coraz więcej par decyduje się na stworzenie listy prezentów, jakie chciałaby dostać w tym szczególnym dniu. Ma to na celu pozbycia się problemu powtarzalności podarunków. Często zdarza się też, że pary proszą swoich gości o inne prezenty niż kwiaty, zastępując je innymi oryginalnymi, jak kupony totolotka, wino lub książki. Często sami goście decydują się na zakup właśnie takiego prezentu, a dodatkowa dedykacja na pierwszej stronie stworzy niepowtarzalny i niezapomniany prezent.

Jaka książka dla młodej pary?

Książka na prezent ślubny może stać się dla obdarowanej pary okazją do poznania nowych gatunków literackich, autorów i tematyki. Książka podarowana od najbliższych będzie dla par młodych źródłem cennych informacji, porad i inspiracji. Nowy etap w życiu sprawia, że wiele par czuje się zagubionych. Powstają nowe problemy, podział obowiązków, czasem trudnych decyzji, a książka pełna porad będzie mogła rozwiać wątpliwości i pomóc podjąć pewne decyzje na podstawie doświadczenie innych. Warto pomyśleć nad zakupem książek o tematyce religijnej, a ich szeroki asortyment dostępny jest na stronie https://sumuswydawnictwo.pl/ksiazki-religijne

Książki dla nowożeńców - jaką wybrać

Książka jest świetną alternatywą dla nietrwałych kwiatów bądź tradycyjnych kartek. Wybierając taki rodzaj prezentu, warto zwrócić uwagę na nieszablonową tematykę. Większość wybieranych książek dotyczy miłości czy poczucia humoru. Często są to poradniki, książki religijne, a także kucharskie. Jeśli problemem jest wybór jednego tytułu dla pary, można każdego obdarować osobnymi książkami. Zatem idealnym wyborem dla Panny Młodej będzie tematyka kobieca, miłość, książki obyczajowe lub poradniki psychologiczne. Pana Młodego z pewnością ucieszą książki fantazy, thrillery czy reportaże.

książki religijne

Wiara

Nowożeńcom, dla których wiara jest ważnym elementem życia codziennego z całą pewnością przypadną do gustu książki religijne. Są ponadczasowym prezentem, a często przechodzą z pokolenia na pokolenie. Jednym z często kupowanych tytułów jest Pismo Święte. Pary, dla których wiara i religia wyznaczają drogę życiową, znajdą tam odpowiedzi na swoje problemy i rozterki. Biblia często jest prezentem podarowanym przez rodziców chrzestnych. Innym rodzajem książek religijnych, jakie możemy podarować Młodej Parze są modlitewniki lub książki wydane w języku angielskim. Duży wybór książek religijnych dostępny jest na stronie Wydawnictwa SUMUS.

Wybierając prezent ślubny, jakim będzie książka musimy się kierować tematyką, którą Państwo Młodzi faktycznie lubią. Oczywiście nie wydarzy się nic złego, jeśli kupimy w innej tematyce, ponieważ z biegiem lat może się okazać, że Młodzi chętnie sięgną po tytuł, który jest ponadczasowy w odpowiednim dla siebie momencie życia, a takie z całą pewnością są książki religijne.

Ostatnie artykuły:

fot. WWFTematy pokrewne:  

tag prezentytag nolstag Amin12tag ALH