Koszulki siatkarskie - jak wybrać idealną odzież w kolorach drużyny?

17-02-2020, 07:23

Stroje siatkarskie damskie są obowiązkowym elementem wyposażenia każdej drużyny siatkarskiej – niezależnie od tego, czy zawodniczki trenują w amatorskim składzie, czy też siatkówką zajmują się zawodowo. Każdy oficjalny strój do siatkówki jest wizualnym odwołaniem do kolorystyki herbu klubu, lub nawiązuje do innych upodobań drużyny (chociażby kolorystycznych).

stroje siatkarskie damskie

Sklep siatkarski – w co trzeba się zaopatrzyć do gry w siatkówkę?

Każdy kto chce pograć w piłkę siatkową typowo „weekendowo” i hobbystycznie może mieć po prostu wygodne spodnie, buty sportowe i koszulkę, która nie krępuje ruchów. Profesjonalne siatkarki muszą jednak nieco bardziej przyłożyć się do kompletowania swojej wyprawki. Każda profesjonalna zawodniczka powinna mieć w swojej szafce koszulki siatkarskie z nadrukiem, krótkie spodenki, wygodne buty, ochraniacze i opcjonalne dres siatkarski dedykowany do ćwiczeń w chłodniejsze dni (a także do rozgrzewki). Stroje siatkarskie damskie powinny być jednolite i opatrzone sportową personalizacją. Koszulki siatkarskie z nadrukiem, aby zostały uznane za przepisowe, muszą mieć umieszczony na sobie numer zawodnika, nazwisko i nazwę drużyny. Producent odzieży sportowej PEHA ma w swojej ofercie nowoczesne koszulki siatkarskie, wyprodukowane w Polsce z użyciem wysokogatunkowych dzianin sportowych. Co więcej, usługę sublimacji, czyli sportowej i trwałej personalizacji można wykonać tam gratis!

Jaki materiał na stroje siatkarskie damskie?

Każdy kto chociaż raz miał okazję oglądać mecz siatkarski z pewnością zwrócił uwagę na fakt, że stroje siatkarskie damskie są krótkie i przylegające do ciała – to konieczność, która wynika ze specyfiki gry, w której większą część meczu zawodniczki wykonują podskoki, serwują i są bardzo aktywne podczas każdego seta. Najlepszą dzianiną, z której produkowane są koszulki siatkarskie jest czysty, 100% poliester. Zawodniczki, które preferują większą elastyczność i dopasowanie koszulek siatkarskich, mogą zdecydować się na wybór dzianiny z dodatkiem elastanu i przewagą poliestru.

stroje siatkarskie damskie

Wyposażona w profesjonalne stroje siatkarskie damskie drużyna, nie może zapominać o właściwym obuwiu do siatkówki i ochraniaczach. Chociaż nakolanniki i rękawki siatkarskie nie są obowiązkowe – wiele zawodniczek chętnie z nich korzysta. Zapewniają one nie tylko ochronę newralgicznych miejsc narażonych na urazy, ale działają również prewencyjnie – zapobiegając kontuzjom. Warto pamiętać, że inwestycja w stroje siatkarskie damskie jest jednocześnie inwestycją w komfort, a nawet kondycję fizyczną drużyny. Dobre dzianiny poliestrowe zapobiegają poceniu i przegrzewaniu ciała, co jest po części związane z wydolnością organizmu.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag stroje siatkarskie damskietag nolstag forever
To warto przeczytaćfot. Devirefot. FortinetRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: