Konkurs Aulery 2012

PATRONAT MEDIALNY 03-04-2012, 22:41

Rozpoczęła się czwarta edycja konkursu dla najlepszych biznesów internetowych - Aulery 2012. To niepowtarzalna okazja do zaprezentowania się przed inwestorami oraz specjalistami z zakresu innowacji z różnych części świata.

W konkursie mogą wystartować spółki technologiczne nie tylko z Polski, ale z całej Europy Środkowo-Wschodniej, działające zarówno jako aplikacje webowe, jak i mobilne. Warunkiem koniecznym do spełnienia jest przynajmniej roczna historia spółki oraz zespół firmy składający się z co najmniej dwóch osób.

Zwycięzców wyłoni specjalnie powołana Rada Aulerów. Najpierw gremium wyłoni 30 najlepszych projektów, spośród których tylko 15 przejdzie do finału. Trzy najlepsze projekty zostaną zaś nagrodzone podczas finałowej Gali, która odbędzie się w ramach Business Sopot Festivalu 27 kwietnia 2012 r.

Termin nadsyłania wniosków upływa 12 kwietnia 2012 r. Do udziału w konkursie należy się zgłosić za pośrednictwem specjalnie przygotowanej platformy internetowej dostępnej pod adresem submit.aulery.com

Więcej informacji o Aulerach 2012 można znaleźć na stronie aulery.com

Czytaj także: Aulery 2012 - otwarcie zgłoszeń


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag nagrodytag konkursytag Aulery
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy