Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Koncerty, jakich w Polsce jeszcze nie było – Hania Rani!

28-02-2020, 18:58

Tym razem przygotowaliśmy coś dla wielbicieli muzyki klasycznej w najlepszym wydaniu. Miło nam poinformować, że na dwóch koncertach w Polsce pojawi się jedyna w swoim rodzaju pianistka, która miała okazję współpracować m.in. z Christianem Löfflerem, Kamp!, Igorem Herbutem, Dobrawą Czocher, Misią Furtak, czy Hior Chronik. Hania Rani – bo to o niej mowa – występowała na największych scenach Europy i świata! Były to m.in. Funkhouse w Berlinie, The Roundhoste w Londynie, Opener, czy Filharmonia Narodowa w Warszawie. W tym roku Hania Rani pojawi się w Katowickim NOSPR oraz w Palladium w Warszawie!

Hania Rani – koncerty w Polsce

Pierwszy koncert, na którym zobaczymy tę wspaniałą artystkę, odbędzie się 27.05 w Katowicach. Zaledwie dwa dni później przeniesiemy się do Warszawy. Koncerty pianistki, pomimo iż upływają w melancholijnym nastroju, który skłania do refleksji i zadumy, przynoszą pewną energię, którą Hania na swój sposób perfekcyjnie wykorzystuje. Ta skromna dziewczyna ma doskonały kontakt z publicznością, pomimo iż koncerty muzyki klasycznej do tego nie skłaniają. Aby to poczuć trzeba tam po prostu być!

hania rani

Gdzie nabyć bilety?

Bilety na koncerty, które Hania Rani zagra w Polsce, są już dostępne. Można je nabyć w oficjalnych sieciach sprzedaży internetowej. W tym miejscu przestrzegamy przed zakupem z innych miejsc, ponieważ organizator nie ponosi odpowiedzialności za fałszywe bilety, jak również inne zabiegi oszustów, których niestety przyciągają takie koncerty. Bilety są jeszcze dostępne, dlatego nie ma się co obawiać i kupować ich z drugiej ręki. Nie wspominając już o tym, że bilety od tzw. “koników” bywają dużo droższe! 

Hania Rani – dlaczego warto przyjść na jej koncert?

Hania w niewątpliwie interesujący sposób aranżuje znane na całym świecie formuły muzyczne na modłę muzyki klasycznej. Artystka, stosując akustyczne instrumentarium, jest w stanie stworzyć dźwięki, które z powodzeniem mogłoby imitować dźwięk cyfrowy. Hania Rani swoją muzykę określa, jako “modern classical”, czyli szereg autorskich interpretacji pełnych ciekawych rozwiązań dźwiękowych i harmonicznych! Hania komponuje na fortepian solo – stworzyła m.in. specjalny cykl utworów inspirowanych czasem i przestrzenią. W swojej twórczości bardzo często nawiązuje do Bieszczad i Islandii – jak sama twierdzi, w utworach stara się wyrazić brzmienie tych miejsc!

Już 27 i 29 maja będziemy mieli okazję usłyszeć to wszystko na żywo! Jesteśmy przekonani, że Hania Rani zabierze nas we wspaniałą podróż pełną wrażeń, która nie tylko pozwoli spojrzeć w głąb muzyki artystki, ale także odkryć coś w swoim wnętrzu! 

Ostatnie artykuły:


Tematy pokrewne:  

tag koncertytag Hania Rani


« Lipiec 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031