Kolonie młodzieżowe. Które wybrać?

11-07-2019, 14:55

Rozpoczęły się wakacje i, wraz z nimi, zaczął się czas wyjazdów na wycieczki, obozy i kolonie. Po intensywnej nauce w roku szkolnym młodzi ludzie nareszcie mają czas na wypoczynek. Każdy rodzic chce, by jego dziecko świetnie się bawiło, zawierało nowe przyjaźnie i, co ważne, było maksymalnie bezpieczne. Na co zwrócić uwagę przy wyborze kolonii? Które miejsca są najciekawsze? Sprawdzamy!

kolonie młodzieżowe

Europejskie perły

Kolonie młodzieżowe powinny być przede wszystkim dopasowane do pasji i zainteresowań młodego człowieka. Im lepiej oferta trafi w jego gust, tym większa szansa, że przeżyje niezapomnianą, letnią przygodę. Świetnym pomysłem na odpoczynek jest wyprawa w słoneczne, malownicze miejsca na południu Europy, gdzie mamy gwarancję pięknej pogody, czyste morze i przepiękne zabytki.

Warto lato wykorzystać na zapoznanie się z najciekawszymi skarbami europejskiej kultury. Biuro podróży ATAS, które specjalizuje się w wyjazdach dla dzieci i młodzieży, oferuje wycieczkę, która pozwoli przemierzyć Europę – od Wenecji, przez Barcelonę, Mediolan, Awinion aż po Genuę. Skrupulatnie zaplanowana wyprawa to świetna okazja nie tylko na wypoczynek, ale też na wzbogacającą i niezwykle ciekawą lekcję historii. Taką, na której na pewno nikt nie będzie się nudzić! Takie kolonie młodzieżowe to najlepsza wakacyjna opcja dla wszystkich młodych pasjonatów historii i żądnych wiedzy i wrażeń nastoletnich odkrywców.

Kursy językowe

Niebanalnym sposobem na połączenie przyjemnego z pożytecznym są wakacyjne kursy językowe. Obóz taki łączy w sobie cechy zagranicznego kursu i doskonałej, wakacyjnej przygody. Odnajdą się tutaj ci, którzy chcą podszkolić swoje językowe umiejętności. Dopiero taki skok na głęboką wodę sprawi, że nastolatek całkowicie się otworzy i zacznie bez skrępowania prowadzić rozmowy po angielsku czy hiszpańsku. Kurs językowy w Londynie koncentruje się wokół pogłębiania umiejętności konwersacji, która jest chyba najważniejsza w kontekście przyswajania nowego języka.

Ale wyjazd będzie nie tylko okazją do nauki. To także okazja na poznanie nowych ludzi i zawiązanie międzynarodowych przyjaźni, które mają szansę przetrwać lata! Młody człowiek może uczyć się, bawić i poznawać inne kultury w ramach wakacyjnego wypoczynku w jednej z największych, europejskich metropolii. Oczywiście nie zabraknie również zwiedzania!

Grecja rządzi!

Smaki Grecji z oferty biura podróży ATAS to z kolei pomysł doskonały dla wszystkich nastoletnich fanów… jedzenia! Na tej bogatej w atrakcje wyprawie będą mieli szansę poznać Grecję od kuchni, smakując niezwykłych potraw i rozkoszując się słodkimi deserami. Ale oczywiście to nie wszystko. Wyjazd jest również bogaty w zwiedzanie, poznawanie historii i kultury, wycieczki krajoznawcze i świetną zabawę.

Młodzież z pewnością doceni luz i wakacyjną beztroskę, których można zaznać na takich wakacjach. Dyskoteki, zabawa w parku wodnym, poznawanie nowych przyjaciół – czy można chcieć czegoś więcej? Oto Grecja w pełnej krasie.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.