Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Kolejny serwis do wymiany walut online

02-02-2012, 09:58

Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych można zaoszczędzić, spłacając kredyt mieszkaniowy z Inkantor.pl - twierdzą twórcy serwisu wymiany walut online.

Od ubiegłego roku ustawa antyspreadowa pozwala osobom prywatnym i firmom spłacać kredyty bezpośrednio w walutach, w których zostały zaciągnięte. Inkantor.pl nie jest pierwszym serwisem pozwalającym na wymianę walut. Konkurencyjny Walutomat działa od ponad dwóch lat, a internauci za jego pośrednictwem wymienili już ponad 1 mld zł.

- Zapewniamy nieprzerwany dopływ franków szwajcarskich, euro, dolarów i funtów, ponieważ są kupowane na rynku międzybankowym - mówi Rafał Łyczek, twórca inkantor.pl. - Z tego powodu waluty będą też zawsze tańsze niż w banku czy tradycyjnym kantorze. Inkantor.pl oferuje najwyższe możliwe dziś bezpieczeństwo, ponieważ serwis zbudowała firma tworząca rozwiązania dla największych banków internetowych w Polsce.

Czytaj też: Tanie franki bez wychodzenia z domu

Inkantor, serwis do wymiany walut online
fot. - Inkantor, serwis do wymiany walut online
Inkantor.pl kupuje waluty na rynku międzybankowym. Serwis pozwala na automatyczne spłacanie rat kredytów walutowych we wszystkich bankach w Polsce. Autoryzacja transakcji, jak w bankach internetowych, odbywa się za pomocą hasła przesłanego SMS-em.

Serwis inkantor.pl powstał na bazie wiedzy i doświadczeń sieci społecznościowej Kupfranki.pl. Jej członkowie zachęcali kredytobiorców do odzyskiwania nienależnie pobieranych przez banki opłat i nagłaśniali negatywne praktyki banków, np. nakłanianie do podpisywania niekorzystnych aneksów do umów kredytowych.

Serwis dostępny jest pod adresem: Inkantor.pl« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031