Kolejny EastCamp już we środę

PATRONAT MEDIALNY 18-02-2012, 16:36

22 lutego 2012 odbędzie się kolejne w sezonie nieformalne spotkanie branży internetowej EastCamp. Celem spotkań jest promowanie przedsiębiorczości internetowej oraz przekazywanie cennej wiedzy niedostępnej w typowych źródłach.

Uczestnictwo jest bezpłatne, należy jednak dokonać rejestracji na stronie www.eastcamp08.evenea.pl, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Podczas spotkania można będzie wysłuchać następujących prezentacji:

  1. Paweł Jarco - Stick&Play - Jak powstawał pierwszy generator prostych gier na Facebooka
  2. Ola Kopacz - West Chester University of PA - Puste gadanie jest nudne: dobre praktyki marketingu w mediach społecznościowych
  3. Dagmara Kruszewska - Sofort Banking - Rola online bankingu w płatnościach internetowych w Europie
  4. Kamil Mirowski - Socializer - Zróbmy sobie Facebooka

Sponsorami spotkania są Grupa Biznes Polska oraz Socializer SA. Inicjatywę wspiera Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku - spotkanie odbędzie się właśnie tam, na auli w budynku D (ul. Zwycięstwa 14/3).

- Poprzednie spotkanie zgromadziło 130 uczestników, co stawia nas w czołówce polskich barcampów. Spotkania cieszą się ogromną popularnością, miejsca wyczerpują się w ciągu kilku dni od rozpoczęcia rejestracji. Dyskusje wśród uczestników toczą się jeszcze przez długi czas po spotkaniu, także na naszym profilu facebook.com/eastcamp - mówią organizatorzy EastCampu.

Dziennik Internautów objął patronat medialny także nad tym barcampem. Zachęcamy do udziału w nim wszystkich zainteresowanych technologiami internetowymi, startupami i marketingiem sieciowym.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy