KielceCom e-commerce 27 listopada

PATRONAT MEDIALNY 25-11-2013, 07:43

Po raz trzeci zapraszamy do udziału w KielceCom e-commerce. 27 listopada w GinGer Barze rozmawiać będziemy o e-handlu dziś i jutro oczami różnych firm funkcjonujących w tym środowisku.

Jako pierwszy wystąpi Maciej Górski z GetResponse, który współpracuje z kluczowymi klientami na rynku międzynarodowym w zakresie planowania strategii e-mail marketingowych, dostarczania wiedzy na temat idei e-mail marketingu, najlepszych praktyk oraz obsługi platformy. Prowadził kampanie e-mail marketingowe takich marek, jak Marriott Warszawa, InterContinental Warszawa, Carrefour, Heppin czy Cyfrowe.pl. Z branżą e-mail marketingu ściśle związany od ponad 3 lat. Uczestnik międzynarodowych konferencji branżowych, m.in. w Nowym Jorku, Bostonie i Londynie. W swojej prezentacji opowie o rozwoju „E-mail marketingu w e-sklepach. Personalnym i mobilnym”.

Tuż po nim zobaczymy dwóch przedstawicieli firmy Deloitte - Marcina Łaszkiewicza i Łukasza Lachowicza. Marcin przed transferem do Polski pracował w Australii, m.in. w Deloitte Digital, „cyfrowej” części firmy. Zajmuje się strategią cyfryzacji i opracował „digital strategy” dla kilku z największych organizacji w Australii i Nowej Zelandii, w tym dla Poczty Australijskiej.

Łukasz Lachowicz posiada ponad 6-letnie doświadczenie konsultingowe zdobyte podczas projektów strategicznych i optymalizacyjnych w obszarze IT, realizowanych dla branży bankowej, ubezpieczeniowej, energetycznej, e-commerce oraz dla sektora publicznego.

Panowie są autorami raportu „A wave of digital change: Digital Trends 2013”, wystąpią z prezentacją pt. „Fala zmian cyfrowych – Co oznaczają, i dlaczego twoja firma powinna mieć się na baczności”.

Jako ostatni wystąpi Adam Zygadlewicz z Fundacji Polak 2.0. Od 2007 zorganizował kilkadziesiąt eventów dla startupów internetowych, w tym pierwsze „barcampy”. Od 2010 działa głównie w branży e-handlu. W prezentacji „Co boli polską branżę e-handlu? Szanse i zagrożenia dla Ciebie” powie o tym, jak postrzega branżę e-handlu z perspektywy obserwatora i organizatora eventów do niej skierowanych.

Organizatorem wydarzenia jest firma Com Creation.

Start o 19:00, udział bezpłatny, obowiązuje rejestracja na www.kielcecom.pl

GinGer Bar, Galeria Korona ul. Warszawska 26


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag KielceComtag e-commerce
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy