Kiedy warto skorzystać z promocji bankowych?

31-05-2019, 06:30

Promocje bankowe dostępne są przez cały czas, jednak nie każdy lubi ciągłe zmiany kont lub otwieranie nowych lokat, aby zgarnąć towarzyszące temu bonusy. Kiedy więc najlepiej skorzystać z takich promocji?

mat partnera

  1. Najlepsze promocje bankowe
  2. Na co zwrócić uwagę przy zakładaniu konta w banku?

Jeżeli dotychczasowe konto nie spełnia twoich oczekiwań lub potrzebujesz dodatkowej gotówki, to zdecydowanie powinieneś poszukać dla siebie atrakcyjnej okazji.

Najlepsze promocje bankowe

Dzięki promocjom bankowym banki w krótkim czasie potrafią zdobyć wielu nowych klientów. Ci ostatni otrzymują natomiast przyznawane w ramach promocji pieniądze praktycznie za darmo, zwłaszcza jeżeli i tak potrzebowali konta lub lokaty. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie promocje bankowe są w rzeczywistości atrakcyjne. Często oferta, która na pierwszy rzut oka wydaje się dobra, wymaga od klienta spełnienia wielu różnych warunków, przez co maleją jego szanse na zysk. Przykładem może być sytuacja, w której bank obiecuje klientowi premię w zamian za założenie konta i regularne wykonywanie transakcji, logowanie się do systemu bankowego oraz zlecenie dyspozycji przelewania wynagrodzenia. Wystarczy, że klient zapomni o jednej z tych rzeczy, aby premia nie została wypłacona. Decydując się więc na przystąpienie do promocji musisz dokładnie przeczytać warunki i zapisać sobie wszystkie istotne terminy, w których konieczne jest wykonanie takich działań. Ewentualnie możesz przejrzeć ranking kont oszczędnościowych, gdzie znajdziesz bezpieczne promocje bankowe, z których opłaca się skorzystać.

Na co zwrócić uwagę przy zakładaniu konta w banku?

Możliwość otwierania kont bankowych przez internet to duże udogodnienie dla klientów, gdyż mogą na spokojnie zapoznać się ze wszystkimi umowami. Chociaż decydując się na jedną z propozycji, które zawiera ranking kont osobistych zyskujesz pewność, że posiadanie takiego konta ci się opłaci, pamiętaj o samodzielnym sprawdzeniu kilku rzeczy. Dzięki temu nie zaskoczą cię ukryte opłaty lub niekorzystne warunki związane z posiadaniem rachunku w danym banku. Pierwszą z istotnych rzeczy jest to, czy bank pobiera od klienta opłaty za przelewy oraz prowadzenie konta. Pamiętaj, że nawet jeżeli są to niewielkie kwoty, to w skali roku przełożą się na wysokie i niepotrzebne straty. Drugą ważną rzeczą jest to, czy bank posiada nowoczesny system internetowy. Jeżeli regularnie korzystasz z takiej bankowości, to nie ma sensu, abyś męczył się z bankiem, który posiada przestarzały system. Na koniec upewnij się, że uda ci się spełnić wszystkie warunki wybranej promocji.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag promocje bankowetag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. elenabsl
fot. ink drop
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: