Kiedy warto skorzystać z pożyczki pozabankowej?

13-09-2018, 08:28

Zdarza się, że domowy budżet pęka w szwach ze względu na pojawienie się nieprzewidzianych wydatków. Awaria sprzętu AGD, konieczność przeprowadzenia remontu, choroba dziecka lub inne zdarzenie losowe mogą sprawić, że pieniędzy zabraknie przed otrzymaniem kolejnej wypłaty na konto. Czy warto skorzystać z pożyczki pozabankowej w takiej sytuacji?

Pożyczka, która ratuje domowy budżet

Domowy budżet najszybciej uzupełni się dzięki pożyczce pozabankowej. Jest to produkt, który otrzyma się bez zbędnych formalności, nawet w kilkanaście minut od złożenia wniosku. Firmy pożyczkowe wymagają wyłącznie podania podstawowych danych osobowych - zaświadczenie o dochodach od pracodawcy jest zbędne, podobnie jak roczne zeznania podatkowe czy wyciągi z konta osobistego. Możliwe jest uzyskanie pożyczki online w 15 minut jedynie na dowód osobisty, co znacznie skraca procedurę rozpatrywania wniosku.

Z pożyczek online w 15 minut mogą korzystać wszystkie osoby, które spełniają wymagania stawiane przez firmy pożyczkowe. Zwykle jest to pełnoletność, posiadanie ważnego dokumentu tożsamości i prowadzenie osobistego konta bankowego. Pożyczka uratuje budżet domowy, nawet gdy wnioskuje o nią osoba bez stałego zatrudnienia lub pobierająca emeryturę. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, w tym na codzienne zakupy w sklepie spożywczym. Sposób wydatkowania gotówki w żaden sposób nie wpływa na wysokość oprocentowania pożyczki, ani na inne warunki umowy.

mat partnera

Komu poleca się szybkie pożyczki pozabankowe?

Pożyczki pozabankowe są polecane przede wszystkim tym osobom, którym zależy na jak najszybszym otrzymaniu gotówki na konto. W żadnym banku nie otrzyma się pieniędzy tak szybko jak w instytucji pożyczkowej - banki są zobowiązane do przestrzegania przepisów prawa bankowego, co nakłada na nie konieczność przeprowadzenia wielu dodatkowych formalności. Banki są zmuszone miedzy innymi do dokładnego sprawdzania historii kredytowej klientów i do stosowania zapisów znajdujących się w poszczególnych rekomendacjach wydanych przez KNF.

Z pożyczek pozabankowych w 15 minut mogą korzystać również wszystkie osoby, które z różnych przyczyn nie mogą pożyczyć pieniędzy w banku. Dotyczy to między innymi osób bez stałego zatrudnienia, emerytów i rencistów, studentów pobierających stypendia, a także wielu rodzin wielodzietnych. Firmy pożyczkowe zakładają, że pożyczkobiorca samodzielnie potrafi ocenić swoje możliwości finansowe, dlatego powinien zadecydować, czy da radę spłacić zaciągnięte zobowiązanie, czy też będzie to niemożliwe.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag pożyczkitag komunikat firmytag finanse
To warto przeczytać

fot. Executiumfot. Altumcodefot. Cottonbro


RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: