Kalkulatordlafirm.pl - Oblicz koszt usług zewnętrznych dla Twojej firmy

30-08-2017, 06:44

Nie przepłacaj za usługi. Skorzystaj z naszego kalkulatora dla firm.  Oblicz, z jakimi kosztami musisz liczyć się przy outsourcingu i zaplanuj swój budżet w oparciu o rzetelne dane.

kalkulatordlafirm.pl

Jako doświadczeni przedsiębiorcy zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozwojem biznesu pewne usługi należy zlecać zewnętrznym wykonawcom. Dotyczy to m.in. marketingu internetowego, tworzenia stron WWW, sprzątania biur, księgowości. Choć outsourcing jest bardzo wygodny, to jednak należy uważać przy wyborze firmy zewnętrznej. Można spotkać wykonawców, którzy będą chcieli wykorzystać Twoją niewiedzę i zaproponują wygórowaną stawkę. Nasz kalkulator dla firm dla firm pomoże Ci uchronić się przed takimi sytuacjami.

 

Wiele branż w jednym miejscu

Kalkulator dla firm to możliwość sprawdzenia cen za usługi w różnych branżach. Chcesz pozycjonować witrynę internetową? Zastanawiasz się nad przeprowadzeniem kampanii AdWords, a może zależy Ci na usługach z zakresu call center, księgowości, rekrutacji pracowników, faktoringu lub sprzątania biura?  W jednym miejscu możesz sprawdzić średnie koszty rynkowe przygotowane na podstawie kalkulacji opartych o oferty czołowych firm w Polsce.

 

Outsourcing coraz popularniejszy

Zlecanie usług zewnętrznym firmom to coraz częstsza praktyka. Brak obowiązków wobec pracownika, mniejsze koszty, terminowość wykonania – to tylko niektóre zalety takiego rozwiązania. Outsourcing sprawdza się w każdej branży, ale pod warunkiem, że do współpracy wybierzesz rzetelnego wykonawcę. Oprócz portfolio zwróć uwagę na cenę. Zbyt niska może oznaczać, że usługa nie będzie wykonana profesjonalnie. Jeśli zaproponowana kwota będzie mocno wygórowana, możesz próbować negocjować stawkę. Podczas rozmów powołaj się na nasz kalkulator dla firm. To dokładne narzędzie umożliwiające szybkie sprawdzenie stawek. Średnia oferta cenowa ustalana jest w oparciu o różne parametry, np. wielkość firmy, ilość zatrudnionych pracowników, zakres działań, cel biznesowy lub poziom skomplikowania produktu. Tak przygotowywana analiza umożliwia dokładne wyliczenie ceny, jaką musisz ponieść na outsourcing.

 

Zastanawiasz się nad zleceniem usług zewnętrznym wykonawcom? Jeśli tak, skorzystaj z kalkulatora dla firm. Proste w obsłudze narzędzie ułatwi Ci znalezienie odpowiedniego przedsiębiorcy.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.